Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők el tudják fogadni, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők el tudják fogadni, ha a párjuk péniszköpenyt kell, hogy bevessen a jobb szexért?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Asszony szereti, feldobjuk vele az aktust
2023. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Mivel sokfélét lehet venni ezért gondolom hogy van rá kereslet. Minek gyártanák ha senkinek sem kell.

Nem a GYK-ból kell kiindulni ahol mindenkinek 20 centis a farka a kommentek szerint. Bár lehet hogy itt a segglyuktól a végéig mérik. Úgy lehet.

2023. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Én nőként max akkor fogadnám el, ha csak plusz. De ha pasinak nincs meg egy minimum méret ami nekem kell, akkor nem.
2023. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!


3-as: mit, mennyit értesz minimum alatt?

2023. jún. 6. 17:39
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
16 centi körül.
2023. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#3

Mi az a minimum?


Amúgy a legtöbb nő így gondolja, mert nagyon lehangoló, ha mindig kell.

2023. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a péniszköpeny?
2023. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Úgy sejtem le leszek pontozva, de nekem ez lehangoló lenne. Nincs bajom a szexjátékokkal, de ha konkrétan csak segédeszközzel élvezhető a szex, az baj. Ha túl kicsi, akkor nem fog menni hosszú távon (egy 15centi azért legyen+a vastagság fontos), a pénisz köpenyt se lehet minden alkalommal használni, és nem is ugyan olyan azért.
2023. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mekkorát kell megtoldani vele. Ha egy mikrot hát az nem izgalmas, férfi kell nem egy műanyagdarab.
2023. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz kérdés. Valamilyen szinten tisztelem azokat a pasikat, akiknek tényleg nagyon pici, és ezt hajlandók beismerni is, és hajlandók ilyen péniszhosszabbítót felvenni rendszeresen a párjuk kedvéért. Másrészt viszont ha a mérete megfelelő is, érzésre azért biztosan nem olyan egy ilyen műanyag segédeszköz, mint egy igazi farok. Meg hát a látvány is picit kiábrándító lehet. Nem tudom, mit tennék, nem voltam még ilyen helyzetben szerencsére. :)
2023. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!