Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megsérthette a pénisze a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsérthette a pénisze a torkom? Többi lent.

Figyelt kérdés

El se hiszem, hogy ezt a kérdést én írom ki:D Nincs túl sok tapasztalatom orális szexet illetően, ezért nem tudom és emiatt kérdezem.


Szóval a hétvégén bevallom egy buliban kicsit többet ittam, mint kellett volna és így sajnos ki is esik néhány részlet, vagy nem emlékszem teljesen tisztán. Van egy férfi akivel egy ideje kerülgetjük egymást és hát az lett, hogy felmentünk hozzá és orálisan kielégítettem. Másnap éreztem, hogy fáj picit a torkom és azóta is (de csak minimálisan). Beteg nem vagyok, semmi bajom nincs, előtte se volt.


Lehetséges lenne, hogy a pénisze megnyomta/megsértette picit a torkom? Igazság szerint nem is emlékszem teljesen, hogy meddig ment le és mivel nem szoktam gyakran orálozni, meg is lepődnék ha addig lement volna.


2023. jún. 6. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Simán lehet. Nekem is előfordult már, hogy annyira ment a mélytorok, hogy másnap fajt a torkom.
2023. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem is emlékszem, hogy annyira mélyre ment volna, legalábbis nem öklendeztem meg semmi ilyesmi. Pontosabban nincs arról emlékem, hogy öklendeznem kéne. Lehet azért, mert az alkoholtól kicsit ellazultabb voltam.


De akkor ez már mélytoroknak számít?


Bocsánat ha hülye kérdés, tényleg nem szoktam korábban nagyon orálozni (van oka, de lényegtelen).

2023. jún. 6. 21:51
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha józanul orálozol neki, érezni fogod, hogy attól fáj-e. Már ha lesz legközelebb.
2023. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mélytorok volt (márpedig valószínűleg nem az, mert az egy haladó technika s bocs, de a kérdésed alapján aligha vagy még azon a szinten) akkor NEM. Csak beszedtél valami bacit (nem az oráltól). Pihenés, C-vitamin, méz és elmúlik.
2023. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
És ha az oráltól szedett be valami bacit? Mondjuk nem tudom az ilyen milyen hamar produkál tüneteket..
2023. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
#5 egyik STD sem produkál torokfájást, a felső légúti patogének meg nem a f.szban tanyáznak 😂
2023. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De pl chlamydia, gonorrea.

Mindkettő okozhat torok-mandulagyulladást én úgy tudom.

2023. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen hogy felsértette a torkom. Főleg ha keményebb volt a szopás. Pár nap és elmúlik szóval nem kell parázni. Egyébként tükörbe ha megnézed a torkod, akkor látni fogod, hogy ott piros.
2023. jún. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mandulám nincs. Csak a jobb oldal és nem is fáj hanem picit kellemetlen de ennyi. Passz😅
2023. jún. 6. 22:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkaptad a covidot.
2023. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!