Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztata masszázs, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztata masszázs, hogyan csináljuk jól?

Figyelt kérdés

Párommal párszor viccelődtünk az anál szexen, de végül ő mindig elutasította, majd feljött szóba hogy majd ha ő adhat nekem valamit hátul.

Párszor utána olvastam a prosztata masszázsnak, de leginkább annak hogy sok férfinál ez elég intenzív orgazmust tud előidézni szóval tervezzük hogy párom ad majd nekem.

Mi az amire mindenképp figyelni kéne? Mi ne maradjon ki semmiképp sem a felkészülésből? Esetleg eszközök kellenek (az ujján kívül)?

Akik kipróbálták párjukkal (nővel) milyen érzés volt? Változtatott valamin a férfi női kapcsolatban?

Jó vagy esetleg negatív tapasztalat? Szívesen fogadok minden infót.

Köszi előre is a válaszokat!

26/F


2023. jún. 8. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak prostival csináltam, furcsa, jó élmény volt. Otthon fura lenne.
2023. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért a helyedben átgondolnám, néhány nő ilyen élmény után nem tud férfiként nézni a pasijara, de ez csak az érzelmi része bizonyara ezt már megbeszéltétek.


Én amugy nő vagyok de próbáltam már análisan (kézzel, kisebb eszközzel) és szerintem nem tér el ez férfinál sem. Ami nagyon fontos előtte az a megfelelő tisztálkodás, mosd ki magad előtte, nehogy valami vártalan érje a párod, hasznalhatsz eszközt is ha azzal jobban esik, de szerintem ami nagyon fontos h szerezzetek be egy anális síkosítót, és óvatosan először nehogy sérülés legyen belőle.


26/l

2023. jún. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Exemmel próbáltam én is olyan húszon pár évesen.

Ha nem ódzkodik tőle, hogy nyelvvel is izgasson, akkor tegye meg, mert baromi jó érzés az is. HA ez kimarad, akkor nyál, vagy sikosító, és először egy ujjal hatoljon be. Feszíteni fog az is, sőt lehet elég is, nem muszáj 2 ujj.

A prosztatát először finoman kezdje el masszírozni. Ne simogatni, hanem masszírozni. Kis nyomást kell gyakorolni rá. Atán egyből érezni fogod, hogy lehet e erősebben. Ha igen, fokozhatja a nyomást, de finoman, mert a túl durva nyomás fájhat is. Ha viszont eltalálja a mértékét, az brutálisan jó, akár a farkad izgatása nélkül elsülhetsz. Nekem azért kellett, hogy szopjon közben vagy verje, de az már csak kiegészítette azt amit a masszázs okozott. Olyat élveztem, mint soha előtte. Erősebb volt, intenzívebb. Az ejakuláció nem 2-3 löketben jött, hanem egy hosszú spriccelés, volt, mintha vizelnék, de sperma volt. És exem elmondása szerint sokkal erősebb volt a kilövés, mint máskor amikor csak a szájába élveztem.

Ha ez bejön lehet próbálkozni prosztata izgató segédeszközökkel.

2023. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 menta34 ***** válasza:
Szerintem nem ér annyit, mint amennyit a kapcsolatnak árthatsz.
2023. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
#2 Tévedsz, mert a férfiaknak van prosztatájuk, a nőknek meg nincs. A profin kivitelezett prosztatamasszázs (a kevésbé egyedi élményt nyújtó gátelszorítás mellett) az egyetlen dolog, ami a férfiak orgazmusát színesíti.
2023. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!