Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szakító ok lenne nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakító ok lenne nektek?

Figyelt kérdés

Baratnom kapcsolatunk elején hazudott arról hogy beszélget e exevel vagy sem. Rajta kaptam ahogy sex chatelnek

Fast forward,6 hónap eltelt minden rendben elvileg letiltotta és azóta sem beszéltek. Tegnap megint rajta kaptam hogy videoztak,azt mondja baratnom csak kiváncsi volt mi van vele és hogy alakult a sorsa. És hogy semmi “olyant”nem beszéltek. Megmondtam hogy ez nekem elfogadhatatlan és ha neki ez fontosabb akkor nincs közös jövőnk mire kiakadt és azt mondta hogy akkor “mehetsz ahova akarsz”


2023. jún. 8. 17:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
21 ő 25 én
2023. jún. 8. 17:50
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez szakító ok lenne nekem is. Neked van igazad!
2023. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki azonnal! Ribi
2023. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán kuka, tuti beszéltek a 6 hónap alatt is.
2023. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A reakcióból ítélve marhára leszar téged, nem tisztel egy cseppet sem és még mindig az ex farkára kacsingat.
2023. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Zavard el a picsába.
2023. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Bill ***** válasza:
100%
A legegyértelműbb jelzés, a "mehetsz ahova akarsz". Nem a szexchat miatt, hanem emiatt dobjad. Ezzel gyakorlatilag azt mondta, hogy téged szarba sem néz. Ha nem akarsz egy alárendelt pincsi lenni, akkor menekülj. A vége az lesz, hogy te fogod benedvesíteni őkelmét, mielőtt az ex vagy egy másik kiválasztott ellátja a baját. Keresd meg a tökeidet!
2023. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan ribi az ilyen
2023. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazatok is van. Csak ma meg jött nyalizni hogy szeret és hiányzom neki. Megmondtam neki hogy akkor írja meg exenek hogy tiszteletlen az új párjával(velem)szemben ha továbbra is beszélgetnek erre elkezdett mondani valamit kb 2 hónappal ez előttről amikor én besziveztem egy lány reakcióját az Instagram sztorira,és azóta se beszéltem vele. Hogy ő akkor mit mondjon mikor másokkal akarok dugni(?)
2023. jún. 8. 18:10
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is, ez egy komolytalan ribi..dobós.
2023. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!