Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szakító ok lenne nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakító ok lenne nektek?

Figyelt kérdés

Baratnom kapcsolatunk elején hazudott arról hogy beszélget e exevel vagy sem. Rajta kaptam ahogy sex chatelnek

Fast forward,6 hónap eltelt minden rendben elvileg letiltotta és azóta sem beszéltek. Tegnap megint rajta kaptam hogy videoztak,azt mondja baratnom csak kiváncsi volt mi van vele és hogy alakult a sorsa. És hogy semmi “olyant”nem beszéltek. Megmondtam hogy ez nekem elfogadhatatlan és ha neki ez fontosabb akkor nincs közös jövőnk mire kiakadt és azt mondta hogy akkor “mehetsz ahova akarsz”


2023. jún. 8. 17:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Szexchat önmagában még nem feltétlen lenne váló ok. Az is csak egy inger. Az kicsit gázosabb, hogy nem sikerült megbeszélni ezt a konfliktust, és az is, hogy korábban már tudatosítottad, hogy zavar, de ugyanúgy folytatta.
2023. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted oké hogyha a baratnod az exenek mutogatja magát? És izgatja videoban?
2023. jún. 8. 18:39
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezek után komolyat ne akarj vele.
2023. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 zol56 ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy egyszer chateltek, hanem hogy szexchateltek.

Amúgy nem tudom miért kell megkérdezni hogy szakitó ok, normális dolog e vagy sem.

Te is jól tudod, hogy normális kapcsolatban nem az. De mondjuk kinek mi a normális.

2023. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, számomra az lenne. Kérés és másodszori alkalomra ellenére is csinálja... nincs miről beszélni.
2023. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
12-es, sajnos én is szexchateltem korábban, de a tettlegességet elutasítottam. Amikor véletlen feljött a téma a barátnőm egy ismerősével kapcsolatban, és megismertem a párom véleményét, akkor megszakítottam minden ilyesmit, és töröltem magam scről. Nekem ez cska mesz maszturnáció extrákkal volt. Ezt biztosan sokan elítélik, de szép lenne, ha emiatt én is elítélném a barátnőm. Rohadtul zavarna, de megbeszélném vele a dolgokat. Nálatok annyival bonyolultabb, hogy ez már fél éve is előfordult, és az exével csinálja.
2023. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

#16 A két sztori nagyon nem ugyan az. Itt a csaj az exével szexchatle, szexvudeózik. Többször is, huzamos ideig, csak 2x bukott le. Nyilván dugtak is, csak ment közben a netes hergelés is.


Egyébként ah sem normális ha kapcsolatban idegenekkel szexchatelsz, mert ez már a kapcsolatból való kikacsintgatás. Ez egyértelmű, ehhez nem kell megvárni hogy kiderüljön a másiknak ez nem bejövős. Gáz..

2023. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi vagy kukázod.

Ha papucs akkor vele maradsz.

2023. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője, váljanak el útjaitok.
2023. jún. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!