Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgatna ha a tudtoddal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgatna ha a tudtoddal és elmondaná hogy történt, vagy előtted elégítené ki valaki a párodat és te néznéd vagy beszállnál?

Figyelt kérdés
A fúj micsoda erkölcsi fertő válaszokra nem vagyok kiváncsi, és le is pontozom majd. Csak értelmes és akiket ez a izgat fantázia, vagy már átélték szinten lévő emeberek nők és férfiak válaszára vagyok igazából kiváncsi.

2023. jún. 9. 12:44
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
12%
Gratulálok
2023. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
16%
Nahát csak nem tiltották a kérdezőt? 😅 Vajon miért... (irónia) 👍
2023. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
0%
Pedig már hiányzik 😥
2023. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
12. Az ilyen trollok mint te cseszték szét a gyakorit. “Köszi” neked meg a többi f@szkalapnak is.
2023. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%

13-as vagyok

12-es miért is hibás ?

2023. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy szexuális rovat, ahol mindenféle egyéni vágyról, perverzióról lehet dumálni. Erre idejöttök trollok szétcseszni a topikot.


Én se írok be a meleg pelenkás topicba, hogy agyhalottak stb. Ha valakinek ez a perverzitása, akkor legyen.


Nem értem, miért kell szétcseszni mindent.

2023. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez milyen gáz már. Amúgy is akkor a kérdezo minek reagált ? Ez nem normális.
2023. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
14%
amúgy is ezek is rendes válaszok, oda írunk, ahová szeretnénk. De veletek vannak bajok.
2023. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
67%

Nem, ezek nem rendes válaszok, és itt egyedül veletek, trollokkal van a baj. Mi a fenének jöttök ide kötözködni? Ez kinek, miért jó?


Ha a “normalitást” kéred számon, akkor már eleve az nem normális, hogy te itt lógsz egy ilyen oldalon a szex topikban. Neked nincs életed, munkád, hogy ráérsz ide irogatni és itt kötözködni?


Onnan kezdve, hogy valaki itt van, nyilván szórakoztatás kedvéért teszi – ezen belül viszont a trollkodás a szórakozás legprimitívebb formája.


Így csesztétek szét ezt a fórumot ti, trollok, “köszönjük”.

2023. jún. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%

Mielőtt behisztiznél, jelzem, hogy a kérdés eredetileg az "Emberek" topikban jelent meg.


A legtöbb ezt elítélő választ akkor írták, de a véleményem fenntartom az áthelyezése után is. Az ilyesmi számomra nem izgató, inkább csalódást okoz és szakító ok.

2023. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!