Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet találkozni ilyen perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet találkozni ilyen perverz lányokkal? Létezik egyáltalán ilyen vagy csak szex előtt?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok helyen kerestem olyan lányokat, akikkel lehet szóban perverzkedni. Találkozni nem szeretnék, csak fantáziálni velük, úgy, hogy nem csak megjátsszák magukat, hanem ténylegesen imádnak mindenféle szexről beszélgetni, felhúzni a másikat.... Sosem találtam még egyet sem🤷 Igazából azt hiszem, barátság extrákkal??!


Aki beszélt ilyen lányokkal, hol találtátok? Milyen oldalakon esetleg?



2023. jún. 10. 01:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
En itt is talaltam, de azert sok meritesbol lesz 1-1 jo befuto.
2023. jún. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hol kerestél? Tényleg nagyon vágyom már egy ilyenre🥺🥺
2023. jún. 10. 01:34
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hulyen hangzik, de mar irogatasnal is nagyon fontos a kettotok kozotti kemia. Akikkel en nagyon jol elvoltam, azokkal nem biztos, hogy Te is annyira jol elbeszelgettel volna.
2023. jún. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
De mindenesetre nagyon sok lany felejtos, aki nem bir koszonni a levelezesnel, vagy fenhejazva valaszolgat, azokat skipelni kell, ok csak hercegnonek kepzelik magukat, akikkel megtiszteltetsnek kell erezni, ha szoba elegyedik veled, mint paraszttal az urnoje. :D
2023. jún. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem én.... De hol keressek ilyet? Milyen társkeresőn nyitottak erre a lányok? Vagy anotalk? HOL találtok ilyen lányokat?
2023. jún. 10. 01:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Létezik más megoldás is?
2023. jún. 10. 02:42
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Beszélgetek veled jó pénzért
2023. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmm🤔 de miért kell hozzá a pénz? Az élvezet nem elég?
2023. jún. 10. 11:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen lány vagyok
2023. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindnekiben van egy kis perverzség 😀
2023. jún. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!