Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan emberek akik vásárolnak székletet és pisit?

Figyelt kérdés
Én csak bugyikat árulok, de hallottam hogy vásárolnak székletet is férfiak illetve pisit. Ez mennyire valós?

2023. jún. 13. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok el kulát. 3500-5500/kg az ára attól függően, hogy mit ettem, mennyire büdös. 10 dkg a minimum rendelés.
2023. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit? Bugyikat? Milyeneket ? Én még ezt se hallottam nem hogy széklet meg pisi
2023. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fehérneműket árulok, van aki szereti van aki nem. De érdeklődtek székletért és pisiért is, kicsit meglepődtem. Elvileg meg eszik.
2023. jún. 13. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Női pisire nekem állandóan szükségem van, de az friss, hidratált, egyenesen egy jó nő puncijából...én beérem ennyivel.🤣
2023. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
A vastag, kemény sz@r pedig sütve jó.
2023. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak ,én láttam videókat ahol a pasi megeszi a nőét
2023. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!