Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi járna a fejetekben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi járna a fejetekben, ha egy fiú óvszert vásárolna tőletek, és ti lennétek a pénztárosok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 09:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen kérdéseket b*meg XDXDXD
2017. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az hogy a pasas normális, hogy védekezik! Mi mást? Nincs ebben semmi, természetes!
2017. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Semmit.

Inkább azon agyalanék ha ez a végleges állásom már érett nőként, hogy hol rontottam el, hogy egy retkes pénztáros maradok míg élek.

2017. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.Nem olyan nagy dolog ám óvszert venni..
2017. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Szóval a pénztárosok mind retkek?! Értem...
2017. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Hogy felelősségteljes?

Dolgoztam nyári munkaként drogériás pénztárosként, inkább akkor néztem nagyokat és gondoltam dolgokat, mikor ugyanaz a leányzó kb. kéthetente jött terhességi tesztet venni, és mondta, hogy ne gondoljuk, hogy felelőtlen, csak a teszt olcsóbb mint az óvszer...

20L

2017. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy tuti csak belerecskázik aki kis lúzer
2017. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi
2017. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Én kasszában dolgozom a nyáron, hogy tudjak gyűjteni kicsit sulikezdésre. Idősebb párok rendszeresen vesznek nálam óvszert, síkosítót, stb.. Ilyenkor az egyetlen gondolatom, hogy hálaisten nem 10kg-os dinnye már megint. :D

Nincsen abban semmi, ha ilyeneket vásárolsz

19/L

2017. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Durex óvszer...ez most akciós...szünetben én is feltankolok belőle. Vagy csak szimplán lehúzom a vonalkódot és jön a következő vásárló, én meg az órát bámulom, hogy mikor lesz vége a melónak.
2017. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!