Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub/Mazo lányok, így nyáron,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub/Mazo lányok, így nyáron, hogy kevesebbet takar a ruha mit kezdtek a nyomokkal?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmit
2023. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ésszel kell csinálni és nem hagy nyomot… ha mégis alapozó.
2023. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez inkább csak a strandon probléma. Régebben nagyon nehéz volt kibírni, hogy pont nyaralás alatt nem lehet játszani, de az utóbbi években már nem érdekel, mit gondolnak mások. Ha épp vannak rajtam nyomok, akkor úgy megyek strandra. Senki nem foglalkozik vele. Teljes a közöny mások iránt, ami ez esetben nem baj.
2023. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Fenekelést szoktam kapni, azt meg bőven takarja a ruha. Egyedül strandon okoz gondot, de mint előttem is írták, nem tudhatják mi lehet az, már ha látszódik is, egyébként meg egy selyem kendőt szoktam derekamra kötni, így nem is látszódik mindenhol.
2023. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőeket azzal egészíteném ki, hogy valahol a "probléma" pont a strandon jön elő. Amikoris a szub/mazo lány feltűnően sokat van víz alatt a másik fél kezei között.
2023. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar, ne nézze. Mások kedvéért nem fogok ezen örömökről lemondani.
2023. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen csináljuk elsősorban, ahol takarja a ruha: fenék, punci, mell.
2023. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
menstuáció előtt 1-2nappal jól megveszőz..akkor ugy sem megyek strandra..s elmulik 1 hát alatt.
2023. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!