Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Debrecen belvárosában mennyibe...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Debrecen belvárosában mennyibe kerül egy saját üzletet létrehozni. Ruha v. kávézó, melyik kerül kevesebbe?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A ruha kevesebb, egyrészt a szükséges berendezések, kellékek tekintetében, másrészt a szakhatósági előírások terén is. Pl. nincs ANTSZ-előírás, és hasonlók.
2012. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van ebben tpasztalatod?
2012. nov. 20. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elmúlt közel 20 évben könyvelőként elég sokat "láttam".

De gondolj bele: ruházati üzlet berendezése = néhány polcos állvány, amiken az összehajtogatott pulcsok, egyebek. Néhány akasztós állvány, eladó pult + pénztárgép.


Kávézó: asztalok, székek, poharak, evőeszközök, kávéfőző, plusz a kávé-tejszín, ha sütit is akarsz, akkor már hűtő is kell. És még ott a rengeteg szakhatóság, az ANTSZ-t (régen KÖJÁL) a jó isten sem tudja kielégíteni, hogy valamibe bele ne kössenek. Az önkormányzat beleköthet a nyitvatartási időbe, stb. stb.

Vajon melyiket éri meg jobban indítani?

2012. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a ruha milyen vállalkozási forma, egyéni?

tudsz valamilyen tippet hogy lehet jó beszállítót felhajtani?

turit nem akarok, de a túl sikkes sem tudja fedezni magát. a márkákkal meg csak a gyártó nyithat üzletet ha jól tudom(pl: lewis)

2012. nov. 22. 14:16
 5/5 anonim válasza:
A belvárosban még mindig 4-500 eFT a havi bérleti díj, én jól meggondolnám...
2013. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!