Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Arról is szoktatok álmodozni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról is szoktatok álmodozni, hogy milyen lenne a bejövős kolléganőtöket kinyalni, vagy csak sz.patásról és dugásról fantazialtok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Tuti szét fogtok átkozni mert sajna sok itt az írigy ember de velem megtörtént egy olyan amit soha se hittem hogy megfog történni. Első munkahelyemen volt laborban dolgoztam és volt ott egy titkárnő is korban 3 évvel idősebb nálam. Mindig átjött hozzám a laborba ha volt ideje és beszélgettünk meg ilyenek. Idővel én felmondtam ő ott maradt ugyam úgy aztán azért néha néha beszélgettünk facebookon. Pár hete úgy alakultak a dolgaink hogy találkoztunk és meglepetésemre ő hozta fel hogy szexelnünk kellene bedobta a dumát hogy milyen tágas hátul a kocsimban simán elférnénk 2en is..hát megtörtént aminek megkellett. Kb 3 éve hagytam ott a munkahelyemet és mindig fantázialtam róla mennyire megraknám őt meg ilyenek és erre most végre sikerült és azóta is össze járunk. Szóval ne add fel sikerülhet!
2023. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1 tso' nem szétátkozunk, hanem ha jó csaj akkor inkább irigylünk :)

Amúgy ja, mindenki arról fantáziál többnyire aki a közelében van - szomszéd, kolléga/osztálytárs stb.

2023. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyalásról, meg arról, hogy hogy szét ujjaznám, és mekkorákat élvezne!
2023. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sose szoktam arról fantáziálni, hogy szopatok valakit, de még dugásról se túl gyakran, csak arról, hogy nyalok, mert imádok.
2023. jún. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

1-es: elég sz.r kamu.


Én szoktam csak fiúkkal.

2023. jún. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én inkább csak talpnyalás és hasonlókról álmodom velük.
2023. jún. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyalásról nagyon is. Konkrétan arról, hogy elélvez. :)
2023. jún. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egyikről sem, hanem arról, hogy fogdosom.
2023. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bizony hogy igen. Nyalás közben a legjobb látni az orgazmusát egy nőnek. Főleg első alkalommal. De természetesen a dugás és a fejfogós szopatás is benne van a gondolat-repertoárban.
2023. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, imádnám a csúcsra juttatni a nyelvemmel még akkor is ha másra már nincs lehetőség és akkor csak ő elégül ki!
2023. jún. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!