Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vannak olyan titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vannak olyan titkos szexuális vágyaitok, álmaitok amit a párotoknak sem mertek elmondani?

Figyelt kérdés

Lehet ez akár bdsm , szex másik nővel, bármi. Miért nem tudjátok ezt vele megbeszélni, megélni?

Esetleg miért kell ehhez egy másik ember, esetleg szerető?



2023. jún. 15. 07:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Mindent el kell mondani
2023. jún. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően azert mert valaki szégyenli, vannak azert beteg dolgok amit a másik fél egyből elhagyna. Exemmel nekem is volt ilyen engem izgatott az anál de fantazia szinten, de párszor megemlitettem azt mondta hogy szamara undorító és beteges, akkor minek probalkozzak ?🤷 Jelenlegi páromat sem annyira vonzza de kipróbálás szinten azert erdekli, és már próbáltuk, nem fogjuk napi szinten csinalni mert nem rossz de azért annyira nem jött be, nekem csak annyira volt szükség hogy kiprobaljam mert piszkalta a fantáziám, és jó hogy ilyeneket meg tudok beszélni jelenlegi párommal. Meg igazából magától kerdezget úgyhogy nem kell nekem nagy erőfeszítéseket tennem :D. Exemnél pl szégyelltem nem beszeltem volna vele így ezekről, meg ki sem próbáltam volna vele ha felajánlja, nem esett volna jol ha látom rajta hogy azert csinálja csak hogy "megtartson", jelenlegi párom meg nyitott úgy van vele hm egy próbát megér, ha neki nem is tetszik, látom rajta hogy az tetszik neki hogy örömet okozzon. Érted?
2023. jún. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Exeddel is megbeszélted pedig: te bedobtad a témát ő meg elhárította mert az is egy teljesen legitim vélemény hogy hogy számára undorító és tabu.
2023. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen azt igen de ez után mereszebbeket nem hoztam fel neki, de jogos a felvetés.
2023. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van több is. De a pasik többsége nem bírná elviselni, szóval felesleges feszültséget kelteni egy kapcsolatban, inkább megtartom magamnak.
2023. jún. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, amiben a pasim nem lenne benne. És van amit nem tudnék vele megélni (nem azért, mert férfi). Szóval inkább nem. Nem kell tudnia.
2023. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5. Hogy érted hogy a pasid nem tudná elviselni?

Annyira extrém ?

2023. jún. 15. 09:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt az exeimnél, most már nincs. Azért a párom mert mindenben is egyezünk. Rájöttem arra, hogy ha boldogan akarok élni akkor azt nem lehet titkolózva, szorongva. A párom az aki a vágyaimmal és mindennel együtt elfogad.
2023. jún. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez nehéz ügy. Ha ezeket nem mondjuk el egymásnak, akkor esélyünk sincs rá, hogy esetleg kiderüljön, hogy a másikat is érdekli a dolog. Ha meg elmondjuk, az akár a kapcsolat végét is jelenthetni. Ezért is találnak nehezen egymásra a hasonló szexuális érdeklődésű emberek.


Az én feleségem tud rólam mindent, de ő azt állítja, hogy neki nincs semmi extrém vágya vagy fantáziája. Ha van is, jól magában tartja.

2023. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
Lányok nekem leírhatjátok milyen vágyaitok vannak. Nyugi csak beszélgetés...
2023. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!