Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság már tényleg ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már tényleg ezzel kell kezdeni egy flörtölést a nőknél -"na és mindig is csaj voltál"?

Figyelt kérdés

Egy buliban kissé benyomva majdnem lekaptam egy transz lányt.

Nincs bajom ezzel a transz dologgal, de ezért mégsem dugnék egy ilyen "hölgyel".

Az lett volna korrekt ha a lány elsőre közli, -"figyu nem baj ha kukim van?".


Tudom kissé meseszerű a dolog de tényleg megtörtént pár hete.



2023. jún. 15. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

A csávó, akinek félelme van a transz nőktől már találgat 😅


Nincs jobb dolga estére...

2023. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Hestegek.

Transzformátor 😅


Nem vagy semmi.

2023. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Lassan ebből ez lesz:


Transformers: Revenge of the LBGT queen with big curved penis.

2023. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3 directed by Michael Bay? 🤔😆

#2 ez csak valami elírás bocsi 😅

2023. jún. 15. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

4#


Igen directed by Michael Bay and remaked by Brazzers in 4K.


Képzeld el menne hozzá a soundtrack: és kezdődene.


Az alakváltók megszállták a Földet, hogy megszerezzék maguknak Sam Witwickyt Megan Fox-tól.

Nőnek álcázzák magukat, de igazából Gonosz álcák, mert pénisz van a lábuk között. Főfezérük Megatrissz. Pénisze 23 cm.

2023. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Megnézed, van-e ádámcsutkája. Ha van, pasi volt. Ennyi.
2023. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mint mondottam, kissé illuminált állapotban voltam. Józanul csak észre venni már csak a lány hangján is, hogy valami bibi van.
2023. jún. 15. 21:37
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha ezzel kezded egy nőnél azt sértésnek fogja venni, mert becsmérled a nőiességét.

Egyébként a félelmekkel ellentétben - a transzik nem igazán szeretik ha megalázzák őket, be sem fognak próbálkozni egy heterónál (az a híres gayradar ugyebár). Szóval ha bástya ha egy transzival eddig eljutottál az azt jelenti búzának nézett, gondolkoznék ezen 😅

2023. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sztem egyértelmű. Ha csinált ha valódi pina akkor nőként illik titulálni, ha csak ő nem férfiként azonosítja magát.


Amúgy szerintem aki levágatta a nemiszervét az durva eset. De ha erre képes volt akkor elhiszem hogy nőként akkar élni. Én ha elég domináns lennék az ágyban akkor simán össze jönnék kiváncsiságból.


Kérdés: Amikor nőből csinálnak férfit akkor miből lesz a nemi szerve?

2023. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 sima bőrszövetből amit kitöltenek szilikon implantátummal. Pont annyira lesz valódi mint a csinált p.nci (távolról sötétben valami olyasmi-szerűség).
2023. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!