Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külföldi egyetemista csajokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi egyetemista csajokkal flörtölés?

Figyelt kérdés

Az egyetem tele van szebbnél-szebb egyetemista hölgyekkel a világ minden tájáról és nem tudom, hogy mégis hogyan kéne odamennem hozzájuk, milyen szöveggel. Angolul és németül elég jól beszélek, nem is vagyok szégyenlős egy fikarcnyit sem "külföldiül" beszélni, de mégis mit mondjak nekik? Csak úgy odamenjek random két csajhoz?(ugye ha egyedül van, akkor nem derül ki, hogy külföldi)

Tapasztalatokat, tippeket, ötleteket, normális válaszokat nagyon várok.:)


Köszönöm előre is f/23



2016. máj. 30. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
"Hi, I'm Mónika Lamperth!"
2016. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Eric Griffin ***** válasza:
Egyedül van egy csaj oda sem mész hozzá? Leszólítod magyarul, aztán ha nem ért akkor beszélsz hozzá angolul
2016. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk spanyol csajok voltak akik elég jól néztek ki, láttam, hogy csocsóznak ezért kihívtam őket egy 2 1 elleni meccsre és közben beszélgettünk, aztán rendeltem nekik egy italt a többi meg már alakult magától.

Többnyire örülnek neki ha új embereket helyeket ismerhetnek meg.

2016. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as végül mi lett a vége? Mindkettő meglett egyszerre? :)
2023. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, a koliban ahol laktak a portás nem akart beengedni hozzájuk. De ha be is jutok valószínűleg csak az egyikkel jött volna össze mert a másik kicsit visszafogottabb volt. Bár az is lehet hogy zárt ajtó mögött másképp viselkedett volna.

De rá 2 évre másik csapat szintén spanyol csajból az egyikkel már hamar összefutottunk és amíg nálunk voltak rendszeresen összejártunk.

Régi szép idők...

30+ F

2023. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!