Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mindig sz.pas szerepel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig sz.pas szerepel a fantaziamban?Mit szólnál ha tudnád valaki így gondol rád?

Figyelt kérdés

Ha van egy pasi aki nekem vonzó ( főnök, kolléga barki),nem arról fantazialok, hogy randi vagy sima szex ,csak is arról, hogy jól lesz.pnam de úgy nagyon.

Ha ezt ők tudnak akarnák? Valóban ilyenek lennének a pasik vagy általánosítás? Nyilván nem mondom el az emberben van egy gát, de egyszer úgy megneznem mit szól hozzá az adott személy, hogy figyi mit szólnál ha most jól..... :D fiúk h fogadnatok ezt ?

Nem kamu kérdés.

26N


2023. jún. 15. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Kb letolnam ott a gatyam es hajra :) amugy n3m biztos h elhinnem de ha komolyan igy van akkor nem kinoznam a vaggyal, én is nyalnek nagyon de nagyon es orulnek ha akinek elmondanam orulne neki es kihasznalna az alkalmat.
2023. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
En sokkal jobban szeretem mint a sima szexet szoval orommel fogadnam
2023. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Egyáltalán jól csinálod? Több tucat csajszi alapján mondom hogy a többség nagyon nem...

Még azok sem akik vagy vagány, full tetkós nagypofájúak, vagy akik nem feltétlen dugnának csak hagyjam hogy leszopjon. Idén is két utóbbinak adtam több esélyt is, tök feleslegesen. Nagyon bénák voltak!

Nem mondom azt hogy te is az lennél, de a tapasztalat az tapasztalat.

2023. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Egy normális emberben, nyilván volna némi gát, tehát egy percig talán biztos győzködni kéne, hogy nem csak szopatod :)), hanem tényleg leszopnád. De a férfiak többségénél szerintem működne, és hagyná magát, akkor is ha egyébbként a nő nem volna nekik szimpatikus. Aki nem akarná, az is inkább csak a saját gátlásossága miatt nem akarná, meg túl hirtelen túlgyors lenne a szituáció. De óra múlva, vagy másnap már benne lenne.
2023. jún. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Biztos felnevetnék mert átverésnek vagy viccnek gondolnám, főleg ha csak így a semmiből mondja ezt.

De ha látom hogy komolyan gondolja akkor ha épp van párom mondanám neki hogy ezt vele beszélje meg 🤣

Ha nincs akkor valószínűleg belemennék.

Persze ehhez az is kell hogy vonzónak tartsam az adott nőt.

2023. jún. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Örülnék neki mert imádom.f.
2023. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkim es a csaj vonzó, simán igen a válasz.
2023. jún. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Na azt hittem csak én vagyok ilyen szopás-centrikus :D

Mondjuk nekem van tapasztalatom valamennyi, volt már olyan, hogy "felajánlottam". Még nem utasított vissza senki, igaz, 1 esetet leszámítva nem lett vége egy szopással.

2023. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Suetonius ***** válasza:
55%

Helyzetfüggő, de ha szingli lennék és a kettőnk kapcsolatába is beleférne, simán engedném. :P

Az ilyet nehéz amúgyis visszautasítani. Volt egyszer egy Tinderes szexkapcsolatom, amiben először csak felmértük egymást egy semleges talin. Meglátta a lány, hogy keményedek a nadrágombam és felajánlotta, hogy ha hazakísérem könnyít rajtam. Mindkettőnknek volt lakótása így kíváncsi voltam mire gondol; nos... istenien lesz.pott egy parkban :P

2023. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

Ami a kérdés első részét illeti, szerintem tök normális, hogy nőként a szopásról fantáziálsz a legtöbbet. Meg az is, hogy ez jut eszedbe legelőször, amikor meglátsz egy számodra vonzó pasit. Szerintem ezt nem kell szégyellned egyáltalán. :)


Ami meg a másik részét illeti, ha mondjuk egy kolléganőm közölné velem hirtelen, hogy ne értsem félre, nem akar tőlem többet, de egyszer borzasztóan szeretne leszopni... Hát, meglepődnék, az biztos, és keresném a kandikamerát először. De miután meggyőződtem róla, hogy ilyen nincs, és tényleg komolyan gondolja, szerintem benne lennék simán, és keresnénk gyorsan alkalmas helyet meg időpontot, hogy megejthessük a dolgot. ;)

2023. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!