Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hasonló helyzetben szeretnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló helyzetben szeretnél valami ilyesmit kapni vagy jobban járok ha megtarom magamnak a fantáziám?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel régen elég sokat beszélgettünk szex témában, de mostanában ez eléggé elhalt de gyerekbarát témában még mindig naponta szoktunk írni egymásnak. Ő azt állítja hogy neki is hiányoznak a felnőtt témás beszélgetéseink de nem tudom mennyire van ez így és mennyire csak a kis lelkem próbálja védeni.


Szerintetek küldjem ezt el neki vagy inkább tartsam meg magamnak?

"Régen elég sokszor fantáziáltam rólad félálomban az ágyamban, többnyire mindig amikor a takarómat ölelgettem az volt meg bennem, hogy a combjaid ölelem át és az arcom a szeméremdombodba temetem. Ma is volt egy ilyen kis szösszenetem de mégis teljesen más volt az egész, mert először kifliben voltunk, én öleltelek át téged, a lábaim is átkulcsolták a lábaid és szép lassan egyenesbe húztam az egész tested, miközben úgy karoltalak át, hogy a kezeidet is lefogtam. A merev farkam a fenekedhez simult de semmit se akartam csinálni vele, egyszerűen csak kielégítő érzés volt hogy az enyém vagy és nem engedlek el."



2022. okt. 16. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, fejhangon sikítva menekülnék ha ilyent kapnék.
Nő vagyok, tetszene hogy rólam fantáziál de nem különösebben mozgatna meg szexuálisan.
Nő vagyok, tetszene hogy rólam fantáziál és valószínűleg meg is mozgatna szexuálisan.
Pasi vagyok, hülye vagy, ne küld el.
Pasi vagyok, küld el.
Válaszban kifejtem.
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ember Ez borzasztó gáz szöveg, el ne küldd.
2022. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Van az a pasi akitől tolerálnám, de ez inkább hangzik valami kanos hülyegyerek ömlengésének, ráadásul a felvázolt szituáció egy nő szemszögéből semennyire sem izgató.
2022. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Szomorú az hogy ezt sokan ezt gáznak tartják 🥲

Nem mindig a 'gyere ide te r@banc, szétb@szlak' az ami tetszik a nőknek de ennek is megvan a helye és az ideje egy kapcsolatban

Kérdező ezt te tudod hogy vagytok e ilyen viszonyban hogy ezt jól fogadja és hogy hogyan is fogadná és ha ezek a gondolataid írd le neki

Engen boldoggá tesz amikor a párom ilyeneket ír nekem mert tudom hogy nem csak a p@ncija vagyok 🥰

2022. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
3-as, azért gáz, mert nagyon érezni rajta, hogy erotikusnak szánta a pasi, azzal a céllal küldené, hogy felizgassa a nőt, de nem tud jól írni ehhez. Írói vénája nincs. Persze, ahogy mondtad, a párunktól lehet ez egy kedves kis üzenet, akiről tudjuk, hogy bár bénácska a stílusa, de így is szeretjük. Csak hogy ők nem egy szerelmes pár. A leírtak meg nem szexik, csak aranyosak egy szívünknek kedves férfitól esetleg.
2022. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem ismerjük a kapcsolatukat de megfogalmazódtak ilyen gondolatok a kérdezőben

Ő ismeri milyen a kapcsolatuk és ha le tudott írni ilyen gondolatokat akkor valami van ott közöttük

Fújolunk úgy hogy nem tudjuk hogy a hölgy hogyan fogadná 🤔

2022. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A leírtakból az jön le, hogy sima, online kapcsolatuk van, baráti, régebben szoktak szexchatelni. Tőlünk pedig megkérdezte, hogy szeretnénk-e ilyen üzenetet kapni. Ha nem kíváncsi a válaszra, ne kérdezze. Egyébként ő is érzi, hogy gáz a duma, azért is kérdezte meg, hogy nem lenne-e jobb megtartani magának. Ne féltsd annyira a kérdezőt, felnőtt férfi, tud magára vigyázni.
2022. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Unatkoztam és főleg az érdekelt hogy ha ti kapnátok valami hasonlót akkor ti hogyan reagálnátok. A magyarázat azért van, hogy reálisabban tudjatok egy hasonló helyzetet elképzelni, mert ahogy észrevettem itt az empátia nem feltétlen erőssége az embereknek. :)

A "szomorú" igazság meg az, hogy bármilyen jó/rossz a szövege valakinek a végén úgyis az dönt hogy alapból mennyire jövünk be a másiknak.


Máskor is kérdeztem már hasonlókat és nem igazán estek egybe a válaszok azzal ami a valóságban a reakciója lett. Most is egész más miatt hezitálok, nem feltétlen amiatt hogy ne tudnám hogy ő erre hogyan reagálna. (ha mégis kérdéses a reagálása az nem a szöveg milyensége miatt hanem inkább a kapcsolatunk miatt lenne)


Illetve ha már az író vénámat baszogatjátok igazán lehetne valamit linkelni ami szerintetek jó, hogy ne haljak meg hülyén. :)

2022. okt. 16. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit lehet jobb szeretném megkapni. És nem pedig megtalálni. :)

Bár nagyon nem akartad elküldeni, ahogy értelmezem. :D

2022. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!