Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdekes, hogy hány embernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes, hogy hány embernek lehetett már veled szexuális fantáziája és nem is tudsz róla?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy te kefelted vagy téged kefeltek, lehet ott ül melletted a kollégád és arra gondol épp rólad..

Csak gondolkoztam mert én annyi emberrel elképzelem csak úgy vagy álmodom h megdug pedig nem is tetszik


2023. jún. 16. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
na annak nagyon betegnek kell lennie :D
2023. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

vagy akkor tudom meg, hogy amúgy tetszeTTem neki, míg le nem vágtam a hajam... igen, és ha nem vágom le, marad hosszú, sose mondja el, hogy tetszem neki?!?!?!?!?!


aztán nyomultam rá de lekoptatott, és nem esett le, hogy csak vissza kéne növesztenem :D :D :D

2023. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1# miert ? :O nem ufó vagy
2023. jún. 16. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
3. közeli rokona
2023. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj azt álmot próbálok elfelejteni is amikor rokonnal. Hánytam magamtól
2023. jún. 16. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
2: az rohadt gáz, ha valaki csak hosszabb hajjal szeret, inkább az a baj, hogy ez nem esik le.
2023. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt hajat utána 7 évig nem növesztettem vissza, meg sem fordult a fejemben, túl nagy volt az arcom, hogy kopasz leszek. Ráment az egész fiatalságom.
2023. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mostani párom tegnap nem győzte mondogatni, hogy jól teszem, amiért távoltartom a férfiakat...


Túl erős a női csáberőm szerinte!

2023. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet érdekes, de szerintem nem soknak. Igazából az se lepne meg, ha ez 0 lenne. :D
2023. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel.
2023. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!