Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos az elmélet miszerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az elmélet miszerint ilyen módon tapasztalatlanul is sokáig lehet bírni az aktust?

Figyelt kérdés
Haverom nemrég vesztette el a szüzességét és saját bevallása szerint több mint negyed óráig bírta az első menetetet és a lány hamarabb ment el. Szerinte azért van mert annyira hozzászokott az önkielégítéshez (25 éves) és a keze ritmusához hogy sehogy nem tudott elmenni, ugyanakkor mivel először érintett hús-vér nőt végig megmaradt az izgalom (erekció) és egyfajta frusztráló "edging" volt az egész. Majd a saját keze által ment el miután a lány kielégült. Csak kamuzott, vagy lehetséges ilyen (női szempontból) szerencsés eset?

2023. jún. 16. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Figy, ha rám hallgatsz, akkor szex közben próbálj meg fejben máshol lenni és akkor kb semmit nem fogsz érezni és jól bírod majd.

A végén még spriccolhatsz egy jó nagyot.

2023. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Lehetséges, de semmi csodálatos nincs benne. A csaj pinája is lehet, hogy tág volt, és ezért a haverodnak DGS-e (death grip syndrome) volt. A következő az lesz, hogy ne verje annyit, mert nővel már nem is fogja élvezni :)


Ha egy férfinek bármi apró problémája van a szexben, az 100%-ig az ő hibája. Ahogy az is, ha nem akarja elismerni a problémáit 😆

2023. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Azért ez egyáltalán nem ritka, sokak úgy hozzászoknak a markukhoz meg a saját mozdulatukhoz hogy csak egyféleképpen tudnak elmenni.


Voltam ilyen sráccal aki órákig bírta, nekem önbizzalomromboló, nem pedig szerencsés.

2023. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
telnek az évek és nem tud a pasi csajt találni. mégis mit lehet várni? jó lenne, ha végre a kevésbé szórakoztatók is kapnának esélyt, akik egyébként teljesen rendben vannak, csak épp nem az a fajta, akire a lány gondolt.
2023. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan hogy az izgulàs hatàsàra nemtud elmenni. Meg amúgy is létezik tapasztaltaknàl h nem tudsz elmenni. Volt ìgy màr nagyon csattogós szexben részem hihetetlen jó volt és mégse lett spricc csak a csaj ment el.
2023. jún. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Ekkora baromságokat. Mi értelme az egész együttlétnek, ha végig azzal szenvedtek, hogy nehogy egy másodpercig is élvezzétek ?

Tisztára fogyatékosok vagytok.

2023. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy a #6-nak igaza van valahol... a 2-3 lökés sem normális, nade az sem, hogy valaki végig koncentrál
2023. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

A haverod első alkalommal negyed óráig bírta?

Csipkerózsika meg 99 évig aludt...

Szép mese mindkettő.

2023. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Alapból kezdjük ott, hogy milyen beteg már, hogy éppen a szüzességét veszíti el, azt' az órát nézegeti. Én nem tudom, meddig dugtam elsőre, kb. le is szarom. Pár perc lehetett, de előtte egész délután együtt voltam a barátnőmmel, mindketten fülig szerelmesen, este meg csókolóztunk a nyári csillagok alatt, és mindent beborított a virágzó fák illata. Miután a szex megvolt, kéz a kézben feküdtünk a pléden nagyon sokáig, és a semmin nevetgéltünk, meg cirógattuk-csókolgattuk a másikat. A fszomat sem érdekelte, hogy 5 vagy 55 percig tartott a behatolás, ami, lássuk be, amúgy sem életünk teljesítménye volt.
2023. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

"A haverod első alkalommal negyed óráig bírta?


Csipkerózsika meg 99 évig aludt...


Szép mese mindkettő."


Senkit sem érdekel hogy szerencsétlen vagy, te lúzer!


Először popsiba engedte, kb kèt lökésig bírtam. Néhány próbálkozás után punciba is mehetett, ekkorra már olyan gyakorlatom lett hogy addig bírtam amíg azt nem mondta hogy elmehetek. Nagy ügy!

2023. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!