Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért, mi okból igazak rám a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, mi okból igazak rám a következő állítások?

Figyelt kérdés

- Valahogy (nem mindig, de több esetben) bejönnek számomra akár (maximum) a 45-50 év körüli hölgyek is.

- Viszont, az zavar valamilyen szinten, ha egy nőnek sokkal idősebb férje/párja van, mint ő.

- Soha nem volt még sem nemi, sem pedig párkapcsolatom. (Szórakozóhelyen sem jártam.)


30 éves fiú vagyok.


2023. jún. 17. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nekünk kéne tudni?!
2023. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen.
2023. jún. 17. 07:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát, mire utalnak ezek a "tulajdonságok"?
2023. jún. 17. 07:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy incel vagyok?
2023. jún. 17. 07:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a "főkérdést".
2023. jún. 17. 07:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán túl félénk vagy.

Talán valamilyen szociális zavaraid vannak a más nőkkel való kapcsolatok kialakításában.

És még ezer dolog lehet. Egy-két hosszabb beszélgetés egy pszichológussal valószínűleg pontosabb válaszokhoz vezetne mint ez a két rövid infó rólad. Az mindenesetre jó kezdés, hogy feltetted magadnak ezeket a kérdéseket.

2023. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

07:54

Köszönöm a hasznos választ.

Egyébként van orvosilag bizonyítottan autizmusom és paranoid skizofréniám. (A paranoiára kapok gyógykezelést egy ideje. Négy éve.)

2023. jún. 17. 07:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Plusz szívritmuszavarom is van, de ez nem ide tartozik.
2023. jún. 17. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

07:54-es vagyok.

Akkor már meg is válaszoltad a kérdésedet. Az jó ha szakemberrel kezelteted ezeket a problémakat. Biztosan nem könnyű így sem, de valanennyire azért remélhetőleg segítenek. Az valószínű hogy párkapcsolat kialakításában ezek a problémák jelentős akadályok.

2023. jún. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!