Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél prosti?

Figyelt kérdés

2023. jún. 18. 22:39
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
19. Az intimitás, mint olyan, mond neked valamit?
2023. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

31, akkor ha elmész nőgyogyászhoz hogy felnyúljon, az is intim?


Miért keverik egyesek az intimitást a testiséggel?! 🤷

2023. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
88%

32. Hát nekem nem ugyanaz a szellemi vagy fizikai munka, mint a szexuális munka. De kinek hogy. Látom nem foglak tudni meggyőzni :)


(nőgyógyászhoz nem járok, ffi vagyok)

2023. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
# 5 hogy sikerült abbahagyni? Mert ugye vannak akik egy idő után már nem tudnak kiszállni..
2023. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Azok akik itt azt fellték, ők már benne vannak ebben a szakmában, megtennék hogy válaszolnak erre a kérdésre is ?


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2023. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
van itt olyan fiatal aki megtenné valami okból? mi az?
2023. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam és újra lennék. Amiért nem vagyok az, a stricik nem hagytak békén. Volt aki azzal akart rávenni, hogy tudnék mindennap kádban fürödni, magassarkú cipőt venni magamnak .. stb. Azt válaszoltam, hogy ez most is megvan, nem szorulok eltartásra. Erre nem volt válasz. Szóval lennék, de nem ilyen veszélyes világban.
2023. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Lennék, de kéne egy jó manager. Ja és hetero férfi vagyok, nagyon ügyes az ágyban + sugárzik a szeretet és tisztelet minden mozdulatomból
2023. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!