Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennél prosti ha csak így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél prosti ha csak így menekülhetnél meg az adósságoktól?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel elveszítetted a munkádat és nem is találsz helyette másikat a mostani gazdasági helyzetben.

A pároddal nemrégen szakítottatok szingli vagy

Van mondjuk lakás és kocsi hiteled is

El tudnád képzelni magadról hogy prostinak állsz?



2020. jún. 28. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

"mostani gazdasági helyzet" - be vannak fagyasztva a hitelek év végéig.

Ha fél év alatt (azaz a hitel újraindulásáig) se találnék munkát, akkor tényleg gáz van.

-Nyilván kérdném a hitelek átütemezését.

-Eladnám az autót. Nincs munkám utazgatni meg nem most fogok, nincs rá szükségem. Ha lehet, olyan áron, hogy ezzel le is tudjam az autóra lévő hitelt.

-Ha van rá lehetőség, visszaköltöznék szüleimhez és kiadnám a lakástomat albérletbe. Ez fedezné a lakáshitel törlesztésének nagyrészét (lehetőleg az egészet), illetve az én költségeim is csökkennének, hiszen egy háztartásnak csak egy részét kell fizetnem.

-Ha nincsenek szülők, akkor nyilván maradok a saját lakásomban. Ezesetben csak az egyik szobát adom ki albérletbe. Az is több, mint a semmi. (leírás szerint volt párom, vszeg nem 20 négyzetméteren laktunk. Legalábbis inkább élek 40 négyzetméteren autó nélkül, mint 30on autóval).

-közben amúgy kapom a munkanélküli segélyt non-stop, csak mondom


Amit leírtam ez simán lefedi a jövő nyárig tartó időszakot. Ha ennyi idő alatt nem találok egy árúfeltöltői munkát sem úgy, hogy pl a LIDL gőzerővel keres új embereket most is, akkor tényleg megértem a pusztulásra.

De ha minden kötél szakad, eladom a lakást, azzal megint elvagyok pár hónapra. Ha az is elfogy, közeli rokonoktól kérek kölcsön. Ha az sem megy, akkor banktól.


Nem gondolom, hogy ha valakinek van egy lakása és egy autója (még ha hitelre is), és van bármilyen szakmai képesítése, akkor rá lenne szorulva, hogy pár hónap gazdasági beszűkülés miatt elmenjen prostinak. Persze, ha semmim sincs, úgy gázgéza, de nagyon sok helyre keresnek munkaerőt.. És inkább söprögetek havi 90ért, mint terjesztem a herpeszt heti 90ért.

2020. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Csak mondom, Ausztriában egy takarító megkeres 1500-1800€-t...:D
2020. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én munka mellett így is csinálom hobbiként. Nem kell ehhez munkanélkülinek lenni :D

L

2020. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

#2: Mondjuk a kölcsön/hitel lenne az utolsó, amihez folyamodnék, akár rokonok, akár bank; sőt igazából nem is lenne opció.

Ja és a prostik nem terjesztenek herpeszt ;) Mivel akkor nem lenne kuncsaftjuk és nem menne a bolt :P

2020. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: Izé, adsz elérhetőséget? :D De komolyan, full hivatásos nem vonz, de félamatőr igen ;)
2020. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

5ös, igen, én sem véletlenül írtam alulra a kölcsönt, de ha minden kötél szakad, muszáj. És akkor már inkább rokonoktól, mert ők nem húznak le, mint a bank.

És persze, nem terjesztenek herpeszt.. direkt nem..:D

2020. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

És nem én lennék a legerkölcstelenebb a magyar társadalomban...

2020. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Ingyér is lennék!
2020. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Más az elveit árulja, én a testemet.

Melyik a tisztességesebb?

2020. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
9es, kire gondolsz, ki árulja az elveit? Egyedül a politikus jut eszembe, az nyilván még a krvánál is rosszabb:D de más nemnagyon
2020. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!