Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi fertőzést hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi fertőzést hogyan lehet elkapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A mostani párom előtt nem volt szexuális életem abszolút.

Fél,hogyha orálisan kielégít akkor elkaphat tőlem valamit.

Van rá esély,hogy mindenféle szexuális élet nélkül elkaptam valahol valamit míg mielőtt a mostani párommal össze jöttem? Vagy ez abszolút hülyeség?

Semmi tünetem nincsen egyik nemi betegségre sem.

Én nem gondolnám,hogy eltudok kapni egy nemi betegséget egy wc ülőkéről mondjuk. Vagy lehet úgy is nemi betegségem,hogy nem tudok róla,semmi tünetem nincsen,hanem csak úgy megbetegedtem magamtól és hordozom?



2023. jún. 19. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondom, hogy maximálisan ki vagyok művelve a témában, de kétlem. Csóktól is el lehet kapni sokat, azt tudom.


De az a legegyszerűbb ha mind a ketten elmentek szűrésre és megnyugodhat.

2023. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Gombát pl. gyakorlatilag bárhogy el lehet kapni.


"Vagy lehet úgy is nemi betegségem,hogy nem tudok róla,semmi tünetem nincsen,hanem csak úgy megbetegedtem magamtól és hordozom?"

BINGO!

Igen, lehet.

De nem "magadtól" betegedtél meg, mert nem vagy csodalény.

2023. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Gomba szex nélkül is ki tud alakulni sajnos, és tovább tudod adni, aztán a partnered vissza tud fertőzni.

Más nemibajokat ritkán, de el lehet kapni wc-n is.

De nyilván a leggyakoribb a szexuális terjedés. Amúgy annyira nem kell parázni, mert a legtöbb baj egy egy hetes gyógyszerszedéssel rendbehozható.

2023. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Összelehet szedni dolgokat másképp is, de én senkit nem ismerek aki szűrésre járna szex előtt.
2023. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

El lehet kapni máshogy is egyes STD-ket, elég virulensek vannak köztük. Az STD csak annyit jelent hogy leggyakrabban nemi úton terjednek, de nem kizárólagosan csak úgy!

Szóval - moss szépen kezet ELŐTTE is ha idegen helyen mész "szükségre" (főleg a nyilvánosban ahol naponta lehet 200-an használták ugyanazt porcelánparipát).

2023. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Felesleges egen aggódnia
2023. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg el lehet akar kilincsről vagy a villamos kapaszkodojaról is, de szerintem erre eleg kicsi az esély, főleg ha mindig mosol kezet wc előtt is


De még sose hallottam olyat hogy valaki egy szűztől féljen. Barátnőd túl parázós lehet. Következő az lesz hogy szed gyogyszert, de huzz gumit, es huzd ki időben, es akkor is minden honapban elhasznal vagy 10 terhességi tesztet...

2023. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
tőlem
2023. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Aki ilyen majrés az ne szexeljen. Irtó gáz párod lehet már neharagudj.
2023. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De, szexelhet, csak ne oda dugja be.

Riasztólövéseket simán leadhat.

2023. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!