Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés lehet prostinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lehet prostinak lenni?

Figyelt kérdés
Milyen élete lehet egy stabil, Rosszlányokon hirdető nőnek?

2023. jún. 25. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Megalázó
2023. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

3-as, szerintem a magad dolgával törődj. Az enyémbe nincs beleszólásod 😉


2-es, szerintem nem a tevékenység megalázó, hanem mindig a konkrét ember viselkedése lehet az. Nyilván meg kell válogatni, és nem az összes taplót agy nélkül kiszolgálni. Én így tennék...


Az 1-es voltam.

2023. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
4-es, nem is szóltam bele, csak megemlítettem, hogy özönleni fognak a szegény nők, akik nem találnak férfit. Amúgy abba van beleszólásom, amibe akarok, ha nem tetszik, akkor ne írj ide.
2023. jún. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Tekintve hogy én arról rosszul vagyok ha odajön hozzam wgy idegen férfi és párszor fogdosas áldozata lettem, a legrosszabb ami lehet


A gold diggerek élete ugyanez hiszen ok is kvak

2023. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
1 -esnwk mondom. Vannak hírdető férfiak is a rosszlányokon. Magad is megnézheted! A keresésel lehet keresni.
2023. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 Valóban vannak de általában a homokosok keresnek ott pasit. Kötve hiszem ,hogy nő fizetne egy ilyen szolgáltatásért amikor egy egész hadsereget kaphat ingyen.

A kérdésre válaszolva, hogy milyen lehet? A kilencvenes évek végén ismertem egy csajt aki ezzel foglalkozott. Főiskolát végzett csaj volt. Azt tudom, hogy rengeteget keresett vele. Akkoriban építkezett segítette a szüleit és simán finanszírozta ebből. Nem panaszkodott sosem erre a tevékenységre. Egy viszont bizonyos jó pénz de nem könnyen keresett pénz. Nem mindenki bírja ezt csinálni. Én egyetlen forintot sem sajnálok ezektől a csajoktól.

2023. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9: hidd el, nők is igénybe veszik őket...
2023. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10 na de milyenek? A 2. Után Lerohadna a pöcsöd
2023. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy napi több vendégük lenne, szerintem jó ha heti néhány van. Azt meg fél lábon is ki lehet bírni.
2023. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

8-as: miért rohadn le a pöcsöd?!

Normálisan kinéző nők is jártak már fizetős pasinál.

Magas, izmos, jóképű,szexi pasi, aki odafigyel rád, kényeztet, megér egy kis pénzt.

Mert igaz, hogy bármelyik nő kaphat ingyen szexpartnert, de nem 10/10-est!

2023. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!