Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mikor volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor volt az első találkozása az ellenkező nemet meztelenül látni ?

Figyelt kérdés

Első farok látványa (milyen volt )

Első cici és nuni látványa (milyen volt?)



máj. 24. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
17 évesen vetkőztettem le először egy lányt.Olyan,mint ha megkapná egy ajándékot amire régóta vágytál.A cici nagyon tetszett,legszívesebben el sem engedtem volna.Először nyalhattam a nyelvemmel.Az meg a hab volt a tortán amikor először jutottam be egy lány bugyijába.Hiába láttam már előtte filmen,az egészen más.Kitapintottam a csiklóját,ami meglepett ,hogy a hüvelybemenet mennyire lenn van. :)Nedves volt már.Már ettől úgy éreztem,hogy rögtön elmegyek. :)
máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ki emlékszik ilyen részletekre az ovis korbol:-)
máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az még nem számít :)se kuki se nuni se cici;)És mikor még én voltam szűz a pina szőrös volt.Én egy közös balatoni nyaralás során pont a kereszt anyámat láttam meg totál meztelenül a zuhanyzóból kilépve!Harmincas kicsi de hegyes cici ,tökéletes testalak és alul olyan fekete göndör fanszőrzet hogy a combjára is jutott rendesen .Ott én lefagytam pár pillanat🫣Nekem sokáig segített az önkielegitesben ez a kép .Nem volt akkor se internet .se újság semmi.
máj. 24. 18:16
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Az első punci amit láttam az nem szexuális töltöttségű volt, a nővéremé. Inkább zavarban voltam ha láttam őt meztelenül. Az első punci amit szex "alkalmával" láttam az az első barátnőmé volt. 16 éves voltam, örök emlék.
máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én sose láttam a nővéremet meztelen de a két jó barátnőjét igen:)
máj. 24. 19:11
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is az volt a furcsa eloszor, hogy mennyire lent van a huvely, tehat kozel a vegbelhez.
máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én meg először nem tudtam hogy mi kezdett el folyni a fütyimből;)
máj. 24. 19:16
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Túl későn
máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
14 évesek voltunk én is és a fiú is amikor levetkőztünk egymás előtt.
máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, a keresztanyát egybeírjuk. A házasság előtti pucérkodás meg bűn.
máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!