Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek valóban helyénvaló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valóban helyénvaló az, hogy a férfi párja a nő és a nő párja a férfi? Az is valóban így van rendjén, hogy az apa férfi és az anya a nő? Csak azért kérdezem mert a mai világban ez egyre inkább természetellenesnek tűnik.

Figyelt kérdés
2023. jún. 26. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Számomra ez a normális, ez a természetes.

N

2023. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ember miről beszélünk? Puszta biológia, ha nem egy férfi egy nővel közösül, és a gyereknek nincs anyja és apja, kihalunk.
2023. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Számomra is ez a normális. Egy gyerek egészséges neveléséhez is kell egy anya meg egy apa.


Pl. egy férfi hogyan beszél a lányával a menstruációról?

Vagy egy nő hogyan segít a fiának felhúzni a kukiját fürdéskor?

2023. jún. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen, pontosan így gondolom.
2023. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem bizzuk ezt a természetre. Gondolom már kihaltunk volna, ha a buzulás lenne a természet rendje.
2023. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

#3

Igazi korlátolt átlagember. Már miért ne tudhatna segíteni egy ellenkező nemű szülő a gyerekének??

Persze nem mondom hogy ez jellemző, de valójában semmi akadálya nem lenne. Csak pontosan az ilyen korlátolt gondolkodásmód miatt vannak úgy a szülők, hogy "jaj hát ez nem az én dolgom". Miközben elég alapvető elvárás lenne hogy a szülő tisztában legyen mindkét nem biológiai fejlődési jellemzőivel, és tudjon azokról beszélni a gyerekével.

2023. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
6os ebben igazad van, elvárható lenne,hogy egy szülő tisztában legyen ilyen dolgokkal. Ami viszont már nem annyira megoldható, hogy az egészséges lelki, pszichés fejlődéséhez egy gyereknek szüksége van női és férfi példaképre, mintára. Így szívja magába a nemek viselkedési formáit, feladatait stb . Ez viszont a mai széthulló családokban gyakran hiányzik aztán a szerető anyukák lelkizős, puhány, lányos fiúcskákat nevelnek férfiak helyett mivel nincsen férfi példaképe a gyereknek az anyja meg azt hiszi az a határtalan szeretet ha tizenéves korig még a seggét is törli a kicsi fiának. Ez miatt van, hogy ahogy mondani szokták, a mai fiúk lassan menstruálni is fognak.
2023. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Miért tűnne természetellenesnek?
2023. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Végül is ez is egy olyan kérdés, hogy fekete vagy fehér.


Nekem az a véleményem, hogy az a természetes, ha az apa férfi, az anya pedig nő. Ezzel lehet egyet érteni és ellenkezni is.


Aki az ellenkezőjét állítja azt nem lehet meggyőzni az én álláspontomról, és engem sem máséról.


Nekem ez a véleményem.

2023. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég tág az ismerősi köröm. Nekem valahogy mindig az volt a tapasztalatom,hogy a homoszexuális párkapcsolatok jobban működnek. Szóval elgondolkodtató a kérdésed. Szerintem ennek amúgy az egyenlőséghez van köze. Szerintem egy férfi egy másik férfit és egy nő egy másik nőt szerintem nagyobb eséllyel kezel egyenlőek, mint egy férfi egy nőt vagy fordítva, a homoszexuális pároknál az egyenlőség adott, míg egy heteroszexuális kapcsolatban ezt ki kell alakítani, hogy működjön. Nem akarom idealizálni a homoszexuális párkapcsolatokat persze, mert csúnya példát is láttam már rá, viszont az se volt olyan csúnya, mint amiket hetero pároknál sokszor láttam.
2023. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!