Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, titeket miért vonz az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket miért vonz az arcra ülés?

Figyelt kérdés

Már több partneremmel is előfordult, hogy azt kérték üljek az arcukra. Ez nektek miért jó? :D


Nőként inkább kényelmetlen, mert tartani kell magam lábból, hogy mégse nehezedjek rá teljesen, meg feszélyez is, hogy olyan közelről lát/érez mindent az alsófelemnél, szóval kb. esélytelen, hogy nyalástól így el tudjak menni :D



2023. jún. 27. 14:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerű oka van. Ennyire szeretjük a pin@t.
2023. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Az benne az izgató, hogy a nő irányít.

Pont ezért nekem önmagában a póz nem is izgató, csak úgy, ha a nő közben "lovagol" és mozgatja a csípőjét előre és hátra, valamint egy kézzel fogja közben a fejemet-hajamat.

2023. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is az irányítás, az hogy a nőt kiszolgálom és felettem van, ami vonz benne.
2023. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Én minden pózban szeretek puncit nyalni.
2023. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Gyanítom hogy leginkább a nők domináns viselkedést élvezik. Ahogy nő főléjük kerekedik, és a puncijával betakarja, lenyomja őket, hogy nyalásra kényszeríti a férfit. Persze ez igazán akkor jó, ha ezt nő magától csinálja mert élvezi, és nem pedig csak kelletlenűl megjátssza.
2023. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként máshogy látom. Én ezt azért szeretem, mert én érzem, éppen mikor hogy lenne nekem jó, és nem magyaráznom kell, hanem úgy mozgok közben. Nekem így sokkal egyszerűbb.
2023. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Tudod tehermentesíteni a lábaidat a mellkasra/ágytámlára támaszkodással, térdekbe/ágytámlába kapaszkodással, - nem sokkal kényelmetlenebb - szerintem, - mint t időn keresztül felhúzott lábakkal sóhajtozni.

Ami pedig vonz a dologban, az irányítás átadásának lehetősége, az odaadás fokozatai, a nőnek erre adott lehetőség és az, hogy él-e és ha igen, miként él ezzel a lehetőséggel.

2023. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük a pinát
2023. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó íze van a pinának
2023. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjük a puncit
2023. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!