Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz ha szeretném meginni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha szeretném meginni a barátnőm pisijét?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 23:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Jó dolog
2023. jún. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

9 vok.

Tojok a mai társadalmi normákra a szexualitásommal. Ékvezem ahogy nekem ill. nekünk mindkettőnknek !!! jó és kész. A mi dolgunk mit csinálunk a négy fal között. Bocs, 8 fal :-) :-) mert néha a fürdőben is vagyunk :-) közben.

2023. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

#12

Így van tojni is kell, élvezd a pisi ívást, DE attól még ez gáz, deviáns a meghatározás szerint, de attól még van aki élvezi, lásd 10. válasz.

2023. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%

Igen, gáz!

Azonnal felejtsd el ezt a vágyadat!

Undorító, ocsmány és perverz dolog.

2023. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok mi a gáz ?

Aki a fülcimpától a lábakisujjáig tetkóztatja magát, na az a gáz. És ez látszik is kifelé mindenkinek.

Az hogy egy párnál ki issza kinek a pisijét, kettőjük dolga.

Mondjuk nekem nagyobb élvezet a bnőm pisijét nyelni, mikor nyalom, 69-ezünk, mint szarabbnál szarabb filmeket nézni, vagy pizzát rendelni.

2023. júl. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#15

"Az hogy egy párnál ki issza kinek a pisijét, kettőjük dolga."

Ez így van, de attól még ma gáz, lehet 250 év múlva ez lesz a trendi, ki tudja, de ma nagyon gáz.

2023. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Exemét sokszor megittam. Közvetlen a forrásból. Számra ült, én pedig nyeltem, ahogy jött. Imádtam.

Semmi bajom nem lett tőle soha, sőt a közérzetem is fényévekkel jobb volt.


Hatalmas vágyam, hogy ismét egy olyan lány legyen a párom, aki ezt megtenné nekem.


Szóval kérdező. Egyálltalán nem gáz.

Csakis akkor, ha ő ezt nem akarja, te pedig rá akarod venni.


Egy párkapcsolatban sem lehet erőltetni semmit.

2023. júl. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#17

Nyugodtan igyad, ha te élvezed, DE ez gáz, a jelen társadalmi normák alapján, gáz, lehet 300 év múlva nem lesz, de most gáz.

2023. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
A társadalmi normák, na az a gáz.
2023. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#19

Társadalmi normák minden korban vannak, attól még az egyén csinálhat mást, eltérőt, csak arról negatív vélemény lesz, de nem hal bele senki, ennyi, attól még okozhat egyeseknek örömet a pisi ivás.

2023. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!