Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm el szeretne menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el szeretne menni Swingers klubba. Elengedjem szerintetek?

Figyelt kérdés
Vajon mi lehet a célja? Azt kérte hogy egyedül mehessen a barátnőjével. Szerintetek mi tévő legyek. Mert ha nem engedtem el akkor szerintem elmegy titokba.

2022. nov. 27. 15:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem dugni akar másokkal, a kérdés hogy te ezt meg akarod engedi neki?
2022. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire gondolsz? Több pasival szeretne dugni!
2022. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veled szeretne elmenni swingerbe, ott komoly problémák lehetnek a veled történő szexxel kapcsolatban. Most még a barátnőd, de biztos vagyok benne nem sokáig lesz az. Talán csak azért vagy neki, mertbiztonságot nyújtasz, és feltehetően mindent (is) megkap tőled. Engedd el! Ne csak swingerbe, úgy az életbe is.
2022. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki szeretné próbálni más pasikkal is! Többesben, mások elött is, stb!
2022. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos hogy ha nem engeded akkor elmegy titokban.
2022. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

Tök mindegy, hogy elengeded vagy nem, valószínűleg el fog menni. Szerintem nem kell részletezni, hogy ott mi fog történni.

Részemről már a szándék is elég lenne a szakításhoz, de ugye nem vagyunk egyformák, dönteni Neked kell.

2022. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
Tudsz sakkozni? Mert ha nem, akkor valószínűleg sakkozni szeretne ott.
2022. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem törvényszerű hogy megdugják, lévén swingerben nem mindenki adonisz, de van rá esély.
2022. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

:D


Szerinted mi miatt megy oda? Ugye tudod, hogy a swinger klubnak az a lényege, hogy emberek szexelnek egymással. Mellesleg általában kb. 5x annyi pasi van mint nő. Te meg nem vagy ott. Rádbízom, hogy összerakd a várható történetet.

2022. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem engedd el. Most mi van abba ha megdugja egy másik pasi? Nekem is volt hogy kevesebbet foglalkoztam a csajommal és nem a szakítás mellett döntöttünk hanem hogy szexejen más pasival aki kielégíti de mindig vissza jön hozzám és azóta sokkal kiegyensúlyozottabb a kapcsolatunk. Ez csak szex..
2022. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!