Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két ember közt mikor múlik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember közt mikor múlik el az erős szexuális vágy ?

Figyelt kérdés
Szeretném ha elmúlna. Két éve folyamatosan.

2023. jún. 29. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A kapcsolattól függően 0,5-10 év.
2023. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
10 év után is napi szinten egymásnak esünk és egyre jobban kívánom, addiktív az én szép szerelmem. 40/ F + 46 /N
2023. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Egyénfüggő. Van akivel elmúlik szinte pár alkalom után, másnál - ha megvan az igazi kémia a felek között ÉS tesznek is a kapcsolatért, nem hagyják ellaposodni, elszürkülni, a megszokás posványába süllyedni - meg kitart akár egy életen át is.

Erre nincs univerzális átlagszám.

2023. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Kapcsolatfüggő.

Volt olyan kapcsolatom, ahol 10 év után, amikor szakítottunk, még az utolsó este is hatalmasat szexeltünk. Valószínűleg bármikor ugyanolyan hévvel egymásnak tudnánk esni akár most is, ha csak magát a kémiát nézzük.


Volt olyan kapcsolatom is, ahol kb 3 év után lanyhult le a partnerem érdeklődése az irányomba, de még húztuk 3 évig egyre laposabb, ritkuló, majd megszűnő szexel.

Most 4 éve vagyok a jelenlegi párommal, és eddig minden ok.

F53

2023. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ma találkoztam egy 20 évvel ezelőtti szerelmemmel, akivel azóta nem beszéltem, de 3 évet jártunk anno. Mindketten megöregedtünk közben, de a válasz: soha.
2023. jún. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
??? Mi ez a kérdés? Én ezt most nem értem. Talán a kommentekből az jön, hogy egy exet kellene elfelejteni? De a kérdező semmit nem ír. Kit akar felejteni, és miért? Keress helyette egy másikat. Más megoldás nincs. Az újabb azonnal feledteti a régit. Pláne, ha az rossz volt.
2023. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ma találkoztam egy 20 évvel ezelőtti szerelmemmel, akivel azóta nem beszéltem, de 3 évet jártunk anno. Mindketten megöregedtünk közben, de a válasz: soha."


Mármint soha nem szexelnél vele? Vagy soha nem múlik el a szexuális vágy?

Meg arra is kíváncsi lennék, hogy férfi vagy nő írta ezt. Mert a férfiak jobban szexelnének egy volt párjukkal mint a nők

2023. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!