Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a feleségemmel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a feleségemmel? Párterápiára nem hajlandó egyáltalán elmenni. Egyszerűen rossz a házaséletünk talán a kezdetek óta. Azután 40 felett jött a merevedési zavar (Részben ő miatta) Jött a kimax. 10 év kihagyás volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nyugdíjas lettem, rengeteg az időm, ezzel együtt megvolt a 40 éves házassági évfordulónk, és újra szeretnénk kezdeni. Legalábbis én. Őneki azt jelenti az "összebújás", hogy mindenáron ki akarja verni nekem, hogy utána békén hagyjam. Azzal kezdi, és előjáték semmi. Én meg képtelen vagyok érdemben őt felizgatni, amiközben engem rángat. Próbáltam vele erről beszélni, de utána is ugyanazt csinálja. A 10 év kihagyás miatt a vaginája teljesen be van szűkülve. Eddig próbálta velem megetetni, hogy egy tíz év előtti műtéttől lett ilyen. A negatív kommenteket kérem mellőzni. Másnál senkinél nem volt ilyesmi? Az én helyzetem ebben a házasságban mennyire reménytelen?

2023. jún. 30. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem hajlandó a párterápiára elmenni = nem is akar tenni érte hogy bármi is változzon. Megelégszik azzal a szürke, ellaposodott posvánnyal ami most van.

Lehet leéltetek 40 évet, de azt az x évet ami még hátravan tényleg így akarod leélni? Ha nem akkor tudod mi a megoldás... bármennyire is fájdalmas kimondani.

2023. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. 65 évesen nem akarok elválni, és új nő után koslatni. Nem akarok egy számomra teljesen új idegenhez alkalmazkodni. A merevedési zavarnak ha van netán szervi oka is, akkor meg pláne nehéz új kapcsolatot kezdeni. Akkor marad inkább az, hogy ki-ki egyedül játszik magában tovább egyedül. Vagy még beszélgetek vele. Minden egyes apró részeredményt több napos tárgyalás árán lehet elérni.
2023. jún. 30. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnálom, hogy így alakult. Sajnos bizonyos kor felett a nőknél csökken a szex iránti igény. (bár még most fiatalon nem tudom elképzelni, de érzem, hogy pl. nekem sem olyan nagy az étvágyam, mint 4 évvel ezelőtt).

De próbáld meg elvinni randizni, puszilgatni, símogatni. Ne hagyd, hogy hozzád érjen, addig még te nem okoztál neki örömöt.

Mit szeretett régen?

2023. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

" A pszichés eredetű merevedési zavaroktól úgy szabadulhatunk meg legkönnyebben, ha egy ideig tartózkodunk a "valódi" együtthálástól."

- A szexualitás egészségkönyve Kossuth kiadó 2002. kiadás 340. oldal.

- Ezzel kellene először kezdeni, majd idővel, óvatosan elkezdeni a hüvelyét kitágítgatni.

- Nem tudom, hogy mennyi ideig kell "tartózkodni" és azt sem, hogy puszikkal, ölelésekkel, masszírozással sikerül -e egyáltalán annyira felizgatni, hogy egyáltalán tovább akarjon lépni?

2023. jún. 30. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

" Egyszerűen rossz a házaséletünk talán a kezdetek óta. "

HA eddig nem sikerült ezt megoldani akkor már biztos hogy nem sikerül.


Bizony ennyi kudarc után nem is csoda hogy már a tied se működik .

2023. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mindennapokba kellene lassan fokozatosan visszalopni az intim pillanatokat, aztán jöhet a hálószoba.. nem a tágìtással kellene kezdeni.
2023. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!