Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, benneteket mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, benneteket mennyire tud felizgatni, ha a párotok otthon testhez simulós cuccokban szokott lenni?

Figyelt kérdés
Persze a párunk mindenkor kívánatos, hiszen azért vagyunk együtt, de ezt még jobban fel lehet dobni. A barátnőm például nagyon szeret ilyen fényes fekete tapadós rövidnaciban lenni, és ezzel arra "kényszerít", hogy naponta többször is megsimogassam a s.ggét. Nyilván mindenki másra gerjed, de titeket nem villanyoznak fel ezek a simulós ruhadarabok?
2023. jún. 30. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
De, bár az ilyen fényes cuccok pont elég prolik szerintem, olyan kurvás, nem jó értelemben.
2023. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Páromat a meztelen seggem izgatja fel. Ezért otthon nincs ír rajtunk ruha.
2023. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk pont kattanok az ilyen szerkókra, nagyon!
2023. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Párom nagyrészt otthon dolgozik és többnyire fitnesz-ruhában van otthon, jó időben pedig fürdőruhában. Szeretem.
2023. júl. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon szebben nem tudom meg fogalmazni, a testhez álló ruháktól szeretem nincs jobb.

Nyilván meg van minden ilyen ruhában hogy hova és mit szabad fel venni. De ez alól teljesen kivétel ha otthon vagy, mivel otthon abban vagy amit szeretel és amiben kényelmesen érzed magad. Az én párom is ilyen, nagyon szereti az ilyen jellegű ruhákat, főleg melegben csak egy kis biciklis naci póló, vagy fürdőruha, vagy épp csak egy tornadressz van rajta. Mindig is meg őrültem az ilyen ruhákért, még akkor is ha valaki húsisabb is.

2023. júl. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
#5 kicsit pontosítanék, JÓ csajon nincs ezeknél jobb.. sajnos sok olyan is felveszi akire zsákot kéne húzni. :)
2023. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
És??? Akkor ezeket a testhez álló ruhákat csak 40 kilós csajok vehetik fel?? Hadjuk már....
2023. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, de a megannyi úszógumis, lógóseggű, vagy épp segg nélküli csaj inkább NE vegye fel. :)
2023. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A párom nemcsak otthon van ilyen biciklis naciban, hanem utcai viseletként is használja, szerintem ezzel sincs semmi baj, pl. amikor sétálni megyünk is, vagy legutóbb amikor moziba mentünk akkor is ez volt rajta. Pont nem volt teltház és mi ültünk leghátul, hát bizony sokszor oda "tévedt" a kezem...
2023. júl. 1. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a feleségemet beszéltem rá a tapadós tréningruhára. Végül nem csak a ruha tapadt rá. De ez már más téma.
2023. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!