Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ha fel szednétek...

Mit tennétek ha fel szednétek telefonra azt amikor nem vagytok otthon és anyosotok másnak mindennek el mondana benneteket a hátatok mögött de a szemetekben meg jó pofizik?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 06:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Hát miután titokban felvenném a beszelgetését, elgondolkodnék rajta, hogy igaza van.
2022. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%

Megelőztél, első.

Van baj, kérdező...

2022. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
"fel szednétek telefonra"? Mármint felvennéd titokban? Hát, anyós helyében feljelentenélek személyiségi jogok megsértése miatt. Ha a férjed lennék, beadnám a válókeresetet. A helyedben pedig mélyen magamba néznék, hogy miért vagy ilyen idióta és az miért nem zavar, hogy pont ugyanazt csinálod, amit anyosod.
2022. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

"nem vagytok otthon és anyosotok másnak mindennek el mondana benneteket"


Úgy érted, hogy egy háztartásban élsz az anyósoddal?


Kié a ház vagy a lakás, amiben éltek?

2022. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hülye vagyok, de nem èrtem a kérdést.
2022. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

5!


A kérdező titokban felvette amikor az anyós valakivel beszélgetett róla. Anyós nem kedveli a kérdezőt, a háta mögött elhordja mindennek, de szemtől szemben úgy csinál, mintha nem volna vele semmi problémája.

2022. jún. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktam semmit " fel szedni" telefonra. Nem tálca és nem szemeteslapát...És baromi sok ember van aki nem mondja a szemedbe hogy nem bír. Én se bírnálak ha a nyakamon élnél.
2022. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Mivel alap, jaj de elcsépelt igazság ez, hogy nem élünk együtt anyóssal, aki a távollétünkben beenged bárkit is a mi otthonunkba. A madár is rak fészket magának.
2022. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Eleve nem mentem volna úgy férjhez, hogy anyós házába, de ha már így alakult, akkor elköltöznék, aztán szóba sem állnék vele soha többé. A férjem meg vagy marad anyuci szoknyája alatt vagy jön velem. Van amit már a szerelem miatt sem kötelező tűrni, és az ilyen típusú anyós pontosan ez.
2022. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
Kisanyám, azért 34 évesen már illendő lenne megtanulni írni. Az anyósod biztos egy patkány, de valami igaza is lehet.
2022. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!