Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szomszéddal kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomszéddal kapcsolatba bonyolódni?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk barátok. Először én éreztem többet barátságnál, de nála ezt nem éreztem, mostanában pedig az ő gesztusaiból és cselekedeteiből érzem, hogy többként gondolom rám. Viszont nem tudom, mennyire jó ötlet egy házban lakóval kapcsolatot kezdeni, mert azt hiszem, még mindig többet érzek iránta. Volt olyan, aki csak emiatt nem mélyült el egy kapcsolatban, mert később kínos lehet találkozni? Mert ugyanakkor azt sem akarom, hogy emiatt a barátságunk szakadjon meg.

Lányként kérdezem.



2023. jún. 30. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint kollégával - előnye, hátránya is lehet. Előnye hogy közel van, hátránya hogy ha lezárul a story akkor is nap mint nap fogsz találkozni az illetővel ami felettébb kellemetlen ha nem közös megegyezéssel történik (azaz az egyik fél még akarná, de a másik még nem).

Mindazonáltal érett, normális gondolkodású emberek a lezárást is meg tudják sértődés nélkül beszélni. Döntsd el hogy ebbe a kategóriába tartoztok-e. Ha igen akkor hajrá :)

2023. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2023. jún. 30. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kopogtass be hozzám, en simán dugnék.
2023. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van ha működne a kapcsolat? Kétsegeid irányítanak? Változtass gyorsan. Nem éri meg ennyit tépelődni.
2023. jún. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 érdeklődő35 ***** válasza:
Ha beválik, össze is lehet nyitni a két lakást
2023. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!