Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A taoista szexről tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A taoista szexről tényleg nem tud senki semmit azon az egy ismeretlen emberen kívül, aki itt belinkelte nekem a Mantak Chia: A multiorgazmusos férfi című könyvet?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni valakivel, aki kipróbálta, űzi, és elért már sikereket ezekkel a gyakorlatokkal.

#gyakorlás #multiorgazmus #Tao szex #szexuális kungfu
2023. júl. 1. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez csak gyenge farkúaknak van akiket egyszer kilovagol az asszony és 2 óráig mozdulni sem bírnak annyi erejüket elveszi.
2023. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A városi könyvtárban is tényleg kiürítettem a polcot, mindent (majdnem mindent) elhoztam az említett szerzőtől. Nem útmutatást szeretnék kérmi, hanem a gyakorlati tapasztalatokat szeretném megbeszélni valakivel az általam, és az ő által elért eredményekről.
2023. júl. 1. 18:05
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyen hülyékre számítottam, mint az egyeske. Ilyenekkel nem állok szóba.
2023. júl. 1. 18:07
 4/10 A kérdező kommentje:
50 felett a tiéd is gyenge lesz, nyugodj meg.
2023. júl. 1. 18:09
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Köszi, de ezt elhárítom, semmi gondja nem lesz az égvilágon:)
2023. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De te takarodj! Normális válaszolókat várok!
2023. júl. 1. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a www(pont)scribd(pont)com* oldalon. Magyar nyelvű könyvek is vannak rajta. Fizetős, de regisztráció után 30 napig ingyenesen ki lehet próbálni. Megtaláltam rajta a kérdéses könyvet, bár nem tudom, a teljes verzió-e, mert a feltöltött dokumentum csak 109 oldal, a bookline szerint pedig ez egy 236 oldalas könyv. De lehet hogy teljes, ha kisebb betűmérettel van írva vagy 2 lap van egy oldalra scannelve.


*Azért ilyen furán írtam a linket, mert máshogy nem engedte a gyakori posztolni valamiért.

2023. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a szexuális kultura annyira alacsony, meglep hogy valaki tud egyáltalán a Taoista szexpraktikákról.
2023. júl. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7: A könyv megvan. A gyakorlati kivitelezés terén szeretném valakivel megbeszélni a tapasztalataimat. Volt fenn ingyenes oldalon is. Könyvtárből is ki lehet hozni, ha nem akarok egész nap a monitor előtt ülni. #8: Valaki itt a gyakorin ajánlotta nekem, de nem akarja, hogy megtudjam a kilétét. Bár az itteni támadásokat tapasztalva én ezt meg is értem.1 hét gyakorlás után már kettesével tudom venni a lépcsőt, mint gyerekkoromban. Ha hozzáérek a feleségemhez vibrálok, reszketek, úgy elönt a vágy. Pedig csak a magömlés visszatartását tudom kivitelezni, a mikrokotmikus chi keringetés nekem túl kínaiul van. Meg az miért van, hogy harmadnapra már alig van merevedésem, de ha engedélyezek egy magömlést, kifáraszt, de azután másnap megint kőkemény. Valamit rosszul csinálok, vagy túltolok. De nincs, akitől megkérdezzem, hogy ez eleinte van csak így vagy elrontok valamit?
2023. júl. 2. 09:53
 10/10 incredible07 válasza:

Szia! Én viszonylag elég régen olvastam ezt a könyvet úgy kb. 16 éves koromban ezért számomra csak a lényeges dolgok maradtak meg. Akkoriban én is ilyen könyvtáraból kölcsönöztem a könyvet (a FSZEK-ből). Mivel jobban szerettem jobban megismerni a testememet ezért emlékeim szerint az összes egyéni módszert/gyakorlatot végig próbálgattam. Sok olyan módszer van a könyvben amit nem jegyeztem meg / nem használom mert azok nem segítettek annyira a szexuális készség fejlesztésében. Sajnos az ilyen 2 személyes gyakorlatokat nem tudtam elsajátítani mivel még nincs barátnőm így erről sajnos nincs tapasztalattom. De ettől függetlenül elolvastam azt a részét is és szerintem vannak hasznos dolgok a páros gyakorlatokban (Pl lökési technikák, keresztcsont forgatása). De azt nem tudom megmondani hogy a gyakorlatban vajon tényleg az elvártak szerint mükődik vagy sem.


Nos annyit elmondok magamról hogy én sem vagyok profi ezekben a spirituális gyakorlatokban de személy szerint nem ez a legfontosabb része ezekben a gyakorlatokban. Én mindig is a gyakorlati alkalmazásban helyeztem a legtöbb hangsúlyt, a spirituális részt általában az csak másodlagos volt számomra. Szerintem az ilyen chia energia áramlásokat meg az ehhez hasonló dolgokat elég ha csak a fantáziádra bízzod és nem kell ezekbe mélyen beleraknod magad. Az ilyen elméleti részeket ezeket a könyv alapján leírt utasítás alapján képzeld el. Véleményem szerint még a mesterek sem tudják leellenőrízni hogy jól gondolod-e vagy sem az ilyen elméleti részeket. Ez csak rajtad múlik, itt nincs olyan hogy jó és rossz válasz. Ha úgy gondolod hogy helyesen csinálod fejben a dolgokat ahogy a könyv kéri akkor az úgy ki van pipálva nálad.


PL azt mondja könyv hogy a chi energia áramoljon a heréből az agyad irányába a gerinceden át akkor képzeld el a fejedben azt hogy ilyen energia kis méretű golyók egyesével áramlanak a gerinceden át mint egy hullámvasúton. Miután az egyik energia megérkezett a célállomásra akkor úgy rögtön jön a kövi energia amit szintén figyelemmel kíséred. Szerintem ennyi elég az ilyesmi elméleti gyakorlatokban.


Az egyik legfontosabb dolog a könyvből amit meg érdemes meg tanulnod függetlenül attól hogy követed a taoista módszereket vagy sem az nyilván a PC izom összehúzása a Kegel gyakorlás segítségével. Ez az egyik legnehezebb gyakorlat amit még 1 hét alatt sem lehet gyorsan megtanulni. Ezt azért is érdemes tudni mert vannak olyan gyakorlatok a könyvben amelyek valamilyen szinten erre épülnek. Illetve enélkül elég nehéz multiorgazmusos férfivá válni mert a többi módszer nem elég hatékony ezen képesség elsajátítására ( a saját tapasztalatomból indulva). Mondhatni ez a szexuális készségnek az alapja.


A könyvben számos módszer található a magömlés visszatartására. Persze ez szép és jónak hangzik paríron de ha végig próbálgattad ezeket akkor azt tapasztalni hogy a PC izom összehúzása a legjobb megoldás a magömlés visszatartásra. Röviden azért mert a többi módszer nem tudja jól megtartani a szexuális vágyat (kivéve a Hideg felhúzás, a Nagy felhúzás gyakorlatok). Tehát ez olyan mintha eldurranál 1 száraz orgazmustól de tovább már nem tudod folytatni. Ez csak akkor hátrány ha mégis szeretnéd tovább folytatni. Ha nem korai magömlés miatt csinálod az egyéb magömlés megtartási módszereket akkor lehet hogy nem feltétlenül rossz a többi a módszereket megtanulni de én mindig a PC izom elsajátítását ajánlom elsődleges célnak. Annyi megjegyzés hogy a Millió Dolláros pontos trükköt nem érdemes használni mert elvileg lehetnek nem kívánt mellékhatásai. Google keresőbe: “million dollar point danger”. Amúgy egész érdekes élmény volt kipróbálni ezt a módszert régen de most biztos nem használom többet.


Én a magömlés visszatartására módszerek közül a Nagy felhúzás (Big Draw) módszert találtam hasznosnak (amihez kell a PC izom gyakorlat elsajátítása is). Ahogy értelmezem ennek a módszernek az a lényege hogy ha nagyon közel vagy a csúcshoz akkor ejakuáció nélkül leállítod merevedést (lelankad a pénisz) mintha bejfejezted volna az együttlétet/maszturbálást. Igazából lehet ezen módszer nélkül is ”csak úgy“ befejezni az aktust de akkor azt hiszem ettől eléggé kanos lesz a férfi a nap folyamán ami nincs jó hatással a személyre. Tehát az én értelmezésem szerint akkor ennek a módszer segítségével nyugodttá, higgadttá válik a férfi tehát olyan mintha kb. semmi nem történt volna.


Egyébként szerintem Nagy felhúzás egész jól mükődik a PC izom összehúzásával együtt a korai magömlés megoldására. A PC izom egyik hátránya az hogy ha megfogod az ejakuációt ezzel módszerrel és azután rögtön újra elkezded az ingerelni a péniszt akkor újra hamar elérsz a csúcshoz. Tehát ez önmagában csak egy kicsit nyújtja el a magömlést a tapasztalatom szerint. Ha ugyanezt megcsinálod de a PC izom összehúzása után megcsinálod a Nagy felhúzás gyakorlatot akkor egy kicsivel több időt lehet nyerni. Egy kis hátrány az hogy a Nagy felhúzás módszer egy pici időt igényel hogy újra lehessen folytatni a munkát.

2023. júl. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!