Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » -"Egy férfi pszichológus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-"Egy férfi pszichológus szerint szerelmes vagy belém." -*kuncogás* "Inkább te én belém, nem?" 35 feletti férfiak!Ez a reakció mit jelenthet egy idősebb férfi részéről?Nem négyszemközt volfunk, volt ott egy számára ismeretlen férfi is, aki elkísért.

Figyelt kérdés

Előtte ez a pasi simogatta többször az arcom, amikor ment el csókot dobott, de ,amikor én is dobtam úgy csinált, mint, aki lesöpri a válláról, volt, hogy simogatott a lábam között, talán két alkalommal is.Azt mondta, ha 15 évvel előbb találkozunk vagy most 15 évvel fiatalbb lenne és egyedülálló lehetne köztünk valami.

Ja és persze ő az idősebb, és nem 3-4 év van köztünk,hanem több.Régóta ismerjük egymást.

Mit gondoltok?

Előre is köszönöm azoknak a 35 év feletti férfiaknak, akik válaszolnak! :)



2023. máj. 23. 20:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy rettentő gyerekes lehetsz...

Ő meg meg akar fektetni.

2023. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

Általánosságban van megfogalmazva a szöveg.


Olyan, mintha álmodozna a Kérdező valamiről, amiről nem tudja, hogy beteljesül-e vajon?


Esetleg valami valóra váltható, remélhető esemény? Érti ezt Valaki?

2023. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nem általánosság második!

Nézd a főkérdést!

Egy független férfi szakpszichológusnak elmeséltem a kettőnk kapcsolatát, azt mondta nem csak szexuálisan vonzódott szerinte a férfi hozzám, hanem érzelmileg is, és a szerelem lehetőségét sem veti el esetében.Ezt elmondta neki, és így reagált.Mit jelenthet a reakciója?

A háttérinfók meg a főkérdés alatt.

2023. máj. 23. 20:09
 4/37 A kérdező kommentje:

KIEGÉSZÍTŐ INFÓ A KÉRDÉSHEZ:

Mármint ő kuncogott, és ő válszolta a másodikat.Én mondtam neki, hogy egy pszichológus szerint szerelmes belém.

Ha valakinek nem lenne világos a szitu.

2023. máj. 23. 20:21
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Az a sokkal nagyobb különbség mit jelent? Amúgy fogalmam sincs, hogy mit jelenthet ez, így már 20 evesen sem viselkedtem, és mindig is herótom volt az ilyen idióta

, rihiröhi lányoktól.

2023. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

SImán a farkára akar húzni a végén meg szeretné ha lenyelnéd, miután megvártad, hogy a szádban végetérjen az élvezése.

Van köztetek kb. 25 év különbség ezért konkrétan nem fog tenni semmit ez a férfi ezért. De ha te megtennéd a konkrét lépést akkor simán megdugna. Mondom ezt 46 évesen.

(Nem ekkora korkülönbséggel, csak 12 év volt de lejátszottam ezt már egy lánnyal és akkor mind a ketten nagyon élveztük a dolgot. Több alkalmommal is. Szerelem szóba se jött csak élveztük az életet akkor és ott.)

2023. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Hol lőtte ez a doki a diplomájat?

Nekem ez egyertelműen azt jelenti, hogy "milyen csini kislány vagy, de megdugnálak", csak jatsza a jó férjet hogy ő szegény ezt nem teheti meg.

De ha hagyod hogy a labad közt simogasson, akkor ugyis megfogja tenni.

2023. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Huh, csak nekem kicsit zavaros a dolog??? Mindenesetre baby, elég volt egy sort látni "simogat a lábam között". Azaz meg akar búbolni. A viselkedés-mozzanataiból meg az tűnik nem szerelmes, hanem kanos 😄
2023. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Nem a viselkedésének elemzésére kértem válaszokat.Hanem arra, hogy mit jelenthet, hogy kuncogott, és azt felelte "inkább te én belém, nem"?

Amikor mondtam a szakpszichológus szerint hogy érezhet.

Mellesleg kettőt is megkérdeztem, egymástól függetlenül azt mondták lehetett érzelmi vonzalom is, nem csak szexuális, és a szerelem lehetőségét sem zárják ki.Ennyi.

Mellesleg az egyik párkapcsolati terapeuta is volt, nem csak szakpszichológus, aki véleményt formált.

2023. máj. 23. 23:40
 10/37 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tette, pedig volna rá lehetőség.
2023. máj. 23. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!