Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Incelek, voltatok már prostinál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, voltatok már prostinál?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? El tudta játszani, hogy kíván titeket? Vagy inkább az undor látszott rajta?

2023. júl. 2. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

En voltam 10/10lanynak aki annyira kedves vokt, el se hittem!

Kb mintha barátnőm lenne

Van sok lany aki nem bunko, flegma...

Elvégre belőlünk IS élnek

2023. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én voltam, látszott rajta, hogy undorodott tőlem. 1 órára mentem, de miután kb. 10 perc után elélveztem, kérdeztem, hogy kis pihi után lehet-e következő menet, vagy egy kölcsönös francia, azt mondta nem, és kidobott. De annyira legalább rendes volt, hogy csak félóra árat kellett fizetnem, a többit visszaadta.
2023. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 Úgy tudom, sokszor az "1 órára" is azt jelenti, hogy az első élvezésig, ami mondjuk teljesen értelmetlen, mert az biztos nem lesz közel sem egy óra. Lehet, hogy ez lehetett?

Vagy szerinted annyira undorodott, hogy inkább ezért nem akarta folytatni, és küldött el? :(

2023. júl. 2. 19:07
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
A telefonba még azt mondta, hogy az egy órába lehet 2 menet, de a helyszínen már nem vállalta, szóval szerintem nem voltam neki szimpatikus.
2023. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem incelként voltam, de ja... nem játssza el hogy kíván, mert nem kíván. Inkább próbál semleges arcot vágni és kis műkedvességgel rájátszani.

Ne a legolcsóbb k.rvához menj, azok nagyon futószalagosak.

2023. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem miért kellett ebbe a kérdésbe beletenni az Incel kifejezést?

Mert bár én nem régóta ismerem ezt a szót, de úgy tudom az incel az a férfi típus aki annyira sikertelen a nőknél hogy már gyűlöli őket.

Tehát értelmetlen a kérdés!

Mert szerintem maximum azért menne el egy ilyen egy prostihoz hogy legyilkolja, de nem akarom ebbe az irányba terelni a beszélgetést. Csak azt mondom hogy szerintem egy incel sose menne prostihoz.

2023. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6


Nem minden incel nőgyűlölő.

Én speciel az vagyok bár tudom sokan még mindig hajlamosak reménykedni, önfejleszteni, hogy hátha velük van a baj.

2023. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7 Te nőgyűlölőként amúgy voltál prostinál?

(Vagy te valamelyik korábbi válaszoló vagy?)

2023. júl. 4. 13:15
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Persze, csak náluk.
2023. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Aki màr volt prostinàl az nem lehet incel
2023. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!