Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek előfordult, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult, hogy rokonotok által kerültetek izgalmi állapotba?

Figyelt kérdés
Előfordult hogy szexuálisan izgalomba hozott egy rokonom az öltözködésével, de még mielőtt bárki rosszat feltételezne rólam, sohasem létesítettem szexuális kapcsolatot rokonnal és ezután sem fogok.
2023. júl. 3. 06:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Persze, volt mar ilyen
2023. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

Megkértem unokahúgomat, hogy verje ki és kiverte.

2023. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Igen ,elég ciki sztori de sajnos mar megtörtént,egy házi buliban leszoptam az egyik unoka testvéremet 22/l
2023. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Régen az unokahúgom elég lengén öltözött és állt tőle a farkam ahogy előttem pakolt.
2023. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Nem, sosem volt ilyen, mert ember vagyok és nem egy ösztönei által vezérelt félállat.
2023. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Igen, unokanővéremet meg is dugtam...
2023. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Jáááj de jó. Amúgy marha sokan ezt csinálják, ubokatesok dugogatnak. Hát van is baj rendesen ha ez normális nektek. Úgyis lepontoztok ti kis értelmesek. Ennyi erővel akarkivel lehetne szűkebb családi körbe ti nagyon elitek. Csak ne kerüljön össze veletek normális párkapcsolati fél. Táblára kellene kiirni. Oszt gyulekezhetnétek csoportosan a retardáltak klubbjába.
2023. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

8# azért kicsit vegyél vissza.

Nem gyerekvállalás céljából csináltuk, és hidd el, nekem egyrészt fontos dolgokat sikerült megtanulni a nálam 3 évvel idősebb és mondjuk tapasztalt unokanővéremtől, ráadásul 17 éves voltam, tele szexuális vágyakkal, rombolták a hormonok, és TÉNYLEG mi jó unokatesók voltunk, barátok...

2023. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

... tomboltak a hormonok..

Annyit még, hogy benne megbíztam, amúgy gyógyszert szedett, semmi extra, bevezetett a szexualitás világába, és vonzódtunk is testileg egymáshoz.

2023. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!