Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legelső hármas szex során...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelső hármas szex során milyen érzés látni a párunkat, hogy más elégíti ki elöttünk?

Figyelt kérdés

#hármas szex #kiélígítés
2023. júl. 4. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Izgató.
2023. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Kiírtad ezt a kérdést, ezek szerint felmerült benned(bennetek) az ötlet egy 3-asra, vagy cuckoldra, de aggályaid vannak... Azt tanácsolnám, hogy amíg nem érzel kifejezett vágyat arra, hogy végignézd, vagy lásd, amint más kielégíti a párodat, vagy ő elégít ki valaki mást, addig meg se próbáljátok összehozni!
2023. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
sz*r
2023. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jóóóóó - ezért csináljuk :) HA (megszívlelendő tanács) ELŐTTE alaposan átbeszéltétek a közös játékszabályokat (mit akartok megélni, mi az ami izgató és miért ÉS mit nem!). Az sem árt, ha okosan választjátok meg a 3. játékost.
2023. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Izgató és fájdalmas is egyben.


Izgató és közben ott a féltékenység is.


Ezt tudni kell kezelni, de pont ettől izgalmas!

2023. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Izgató. Nagyon sexy. 25L
2023. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Izgató.f
2023. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Mindketten imádjuk.Nagyon jó de leginkább + egy nő ha a párod bi.:) természetesen több esély van találni egy szimpi párt, ami azért továbbra is izgató és sok lehetőséget kinál, főleg párcserével ha a nők is "szeretik" egymást. Sok ilyen volt. Jó lenne egy állandó.:)
2023. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jo lehet. Én szeretném látni ahogy a párom élvezi.

De nem biztos hogy fogom elég visszafogott

2023. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
A férjem mesélte el, hogy mit érzett, miután az első alkalommal egy fürdő medencéjében a barátjával együtt kezdtek izgatni. A vége az lett, hogy a férjem ült a medence partján és én szoptam őt, miközben a barátja mögém került és benyomást a farkát a puncimba. A látvány és a helyzet annyira felizgatta, hogy két perc után beleélvezett a számba. A barátja persze dugott tovább. A férjem meg már csak nézett minket, miközben kapaszkodtam belé... Amikor a barátjától megkérdeztem, hogy hova akár élvezni, akkor a férjem leállított minket. Azt mondta, hogy az elnevezése előtt ilyen féltékenységgel kevert nagyon különleges izgalmat érzett, de miután elélvezett, már csak a féltékenység maradt meg. Kb. egy hetében telt feldolgozni és a helyén kezelni a dolgot, addig eléggé maga alatt volt. Azóta volt egypár hármasunk, de ezekben már nagyon figyeltünk arra, hogy előbb én élvezek, aztán a beszálló és a legvégén a férjem. Így már semmi gond nincs.
2023. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!