Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy meleg vagy hetero vagyok e. Van barátnőm, jó vele, de randizni kezdtem egy fiúval, és kivertük egymásnak. Ő szeretne belém hatolni. Szerintetek mit tegyek? Ha kiderülne otthon valószínűleg elzavarnak. 21 Férfi

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Mivel a nőket is szereted és a pasikra is gerjedsz így sem meleg, sem hetero nem vagy - hanem biszex.

Hogy mit tegyél... dugjatok ha neked úgy esik jól, vágysz rá ÉS ne csapd be a csajodat!!! Legyél korrekt vele és mond meg nyíltan biz' biszex vagy és nem tudsz, nem is akarsz erről lemondani.

2023. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Biszex vagy. Mindent ki kell próbálni.
2023. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek nem merem elmondani, még szakítani nem akarnék vele. Köszi a válaszokat.
2023. júl. 4. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

gerinctelen féreg


sz ilyenek miatt ilyen az lmbt emberek megítélése

2023. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom elsőhöz, ne kavarj a barátnőd háta mögött. Vagy szakíts vele vagy ne feküdj össze másokkal (ezt az utóbbit már el is buktad, szóval...) Bocsi, de nincs olyan helyzet, amiben mindenki egyformán jól jár, akármennyire is ezt szeretnéd
2023. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem görény vagy, lényegében már meg is csaltad a csajod.

Ha van benned tartás el mondod neki és utána le kopsz örökre.

u.i Nem férfi vagy hanem görény.

2023. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Csatak bzi vagy.
2023. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem probald ki ha kivanod, utana eldontod mi jon be.
2023. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!