Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a melegben vagy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a melegben vagy, hogy elkap?

Figyelt kérdés

Meleg nyári napokra való tekintettel ismét a hűvös szobában jönnek elő furábbnál furább érzések, mi lenne ha kipróbálnánk ezt vagy azt?

Ennek margójára történt ugyanis, hogy kipróbáltam milyen porszívóval masztizni. Egyenlőre még keresem a szavakat de valami leírhatatlan élmény volt számomra főleg úgy, hogy a végén semmivel sem törődve a végeredményt is a porszívóba engedtem és tulajdonképpen teljesen szárazra szivattam magam vele. Utána majd egy pár óra múlva ismételtem és felemelő érzés volt újra meg újra megtapasztalni ezt a vákumos érzést.

Ti próbáltátok már ezt? Milyen dolgokat vált ki belőletek az unalom és a vágy?



2023. júl. 5. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem egy Diána nevű porszívóm van. Az nincs ráírva, hogy hány watt os, de tutira jobban "szív" , mint a tiéd...🤣
2023. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak ovatosan! Nekem is igy dugult el a porszivom. Tul nagy adag jött és nem birta. De mondta a szerelö, hogy gyakori az ilyen meghibásodás igy kánikulában:-)
2023. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Porszívóval még nem próbáltam, mert nem ajánlják sérülésveszély miatt, de csináltam már házilag műpuncit amit megdugtam. Meg különféle masztis videókat szoktam magamról csinálni.
2023. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne verje, ne rázza, Erikával szívassa ki 😂
2023. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam. Az is érdekes, amilyen hangokat kiad a beszívásnál...
2023. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nagyobb csővel csinálod amibe az egész farkad belefér, az valami kegyetlen jó. Konkrétan benyeli az egész farkad és minden cseppet kiszív. A lábaim beleremegtek. Egyik exem nem szopott még ilyen jól.
2023. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
A benzinkutra szoktam járni, mert nem akarom az itthoni porszivot rongálni. De néha olyan udvariatlanok az alkalmazottak, hogy elmegy a kedvem tőlle.
2023. júl. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Végülis... De agért ne vedd feleségül a kicsikét.
2023. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben sűrűn csináltam hasonlóan imádtam énis.

Én le, vettem a csövet és a gépet tudtam, a cső kicsi volt.

Odáig és vissza voltam érte 14 évesen mikor ki próbáltam,de máig jó. (21F)

A fél farkam be nyeli és mindent ki szív, csak lehetőleg ne pisiljen bele senki.

Én pl szex után megyek pisilni valahogy jön szóval én figyelek rá.

febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!