Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok oldalon miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok oldalon miért szaporodtak el ennyire a csak online kamerás szexet kínáló hirdető lányok?

Figyelt kérdés

Már a COVID alatt, amikor lezárások voltak megjelent egy pár ilyen hirdető, de akkor még sokkal kevesebb volt.

Most viszont azt látom, hogy pár hónapja, főleg vidéki városokban gombamód elszaporodtak a csak kamerás szexet kínáló lányok, akik ki is emelik, hogy személyes találkozóra nincsen mód. Ezek feltesznek egy hirdetést, és folyamatosan, akár naponta több alkalommal is cserélgetik a hirdetésben a várost, hogy hol tartózkodnak.


Kíváncsiságból felhívtam 3-4 ilyen lányt és legnagyobb döbbenetemre ugyanolyan tarifákat kérnek pl. fél órás online kamerázásért, mint ha élőben látogatnék meg egy rendesen hirdető, tényleges fizikai együttlétet kínáló lányt! Én azt vártam volna, hogy egy kamerás szexért jóval kevesebbet kérhetnek el, mondjuk max. felét, de nem, ugyanaz a tarifa, mint az igazi szexnél!


Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet ennek a jelenségnek az oka? Ekkora igény lett a férfiak részéről hirtelen a csak kamerázós kurvázásnak? És erre ennyi pénzért is simán van fizetőképes kereslet, pasik kifizetik ugyanazt a pénzt, amiért testi szexet is kapnának, tényleges orális kényeztetéssel, behatolással, de helyette csak egy képernyőn vonaglik egy idegen nő és ő kiveri magának?



2023. júl. 6. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gazdaságossági okai lehetnek. Az online olcsóbb, mint az élő, nem tudom az árakat de gondolom harmadáron adja, viszont 3x annyit tud belőle csinálni, mert nem fárad el benne, és a költségei is kisebbek, nincs str*ci, nem kell külön belvárosi lakást bérelnie erre, vidékről, akár egy borsodi faluból is csinálhatja, társasházban a szomszédok se utálják ki.
2023. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:

Mert igény van rájuk.

Hogy ez mennyire jó dolog, más kérdés.

2023. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Olyan mint Azariah.. van rá igény.. :D
2023. nov. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hallottak hogy sok lany hulyere keresi magat onlyfans-en ugy, hogy senki hozza sem er csak mutogatja magat a kamernak.

Vannak ferfiak akik felnek elmenni egy prostihoz de valamilyen formaban szukseguk van egy nore. Olyan is van aki olyan csunya, igenytelen hogy meg az utcai prosti is elzavarna. De a webcamos prostinak mindegy ki ul a monitor elott, akar egy drogos cigany is lehet. Raadasul ez biztonsagosabb, nem eri oket eroszak, atveres.

2023. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert így nekik jobb. Nem kell tènylegesen dugniuk a redvás fejű kuncsaftokkal.
2023. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!