Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Metélt vagyok, a makk alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metélt vagyok, a makk alatti rész nagyon érzékeny es hamar elmegyek. Valaki találkozott mar hasonló problémával, mi lett rá megoldás?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom is metélt, de ő nem élvez el gyorsan.
2023. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is volt vele problémája?
2023. júl. 6. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
És téged az vigasztalna hogy ha más is hamar elmegy??
2023. júl. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a kérdésem utolsó részét rájössz, hogy nem. :)
2023. júl. 7. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a metéltek csak egy darabig érzékenyek, aztán ponthogy a túl sok direkt ingertől, amitől a fityma védett volna, érzéketlenebb lesz a farok, mint egy nem metélté. Szerintem megoldódik ez majd magától.
2023. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Találkoztam már hasonlóval igen. Rengetteg afrikai törzsnél a férfivá válás rituálé része volt,hogy valami növényi eredetű csípős anyaggal jól bekenik a makkot. Nekem is korai magömlésem volt túlérzékenység miatt. Én erős paprika krémet kentem rá. Nagyon csípet de kibírtam pár percig aztán lemostam alaposan. Azóta 1-1,5 órát is bírok. Ennek már vagy 10 éve. Van egy màsik módszer is az pedig az,hogy maszturbálás közben mielőtt elélveznél abba hagyod, majd folytatod és így tovább amíg csak bírod. Ez egy lassabb folyamat de elvileg hatásos lehet.
2023. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasimnak is ilyen. Őt jobban zavarja mint engem, hogy gyorsan elmegy. Ehhez hozzá kell tenni, hogy korábban sokat masztizott. Nem mert csajozni, és nagyon rászokott az önkielégítésre.
febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!