Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs olyan hogy Gang...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan hogy Gang bang csak fordítva?

Figyelt kérdés

Hogy pl 4 nő és egy pasi?

Csak a pintencia miatt? Mert hogy nem bír el 4 nővel egy pasi normális esetben? Tisztelet a kivételnek...


2023. júl. 6. 20:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Lehet ilyen, de ahhoz bitang jól kell kinézni. Egy átlagos külsejű férfinek még egyetlen nőt is nagyon nehéz találnia szexre.

Amúgy 4 nővel simán elbánhat egy férfi: van egy farka, egy nyelve és két keze :)

2023. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Csak mert múlthéten voltam egy ilyenbe (nem kell elhinni bár tudnám bizonyítani) és azon gondolgoztam hogy nekem is jólesne ha 4 csaj simogatna kényeztetne egyszerre.

Biztos jó lehet annyi felől kapni az ingert.

Nyilván kivégeznének 10 perc alatt ez nem kérdés..

2023. júl. 6. 20:17
 3/20 anonim ***** válasza:
2 nő bőven elég lenne nekem.
2023. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kettő is jó persze. De pl egyik a számra ülne másik a kényeztetné a farkam harmadik a gonyóim. És egy pl a mellkasom hasam cirógatná csókolgatná...
2023. júl. 6. 20:26
 5/20 anonim ***** válasza:
De amúgy mirét ne lehetne? ROsszlányokon van, hogy 2 csaj fogad, ha azt kéred.
2023. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jó de az más ha csak a pénzért csinálja valaki.

Arról nem beszélve hogy 4 lány egy vagyon gondolom

2023. júl. 6. 20:38
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

“Egy átlagos külsejű férfinek még egyetlen nőt is nagyon nehéz találnia szexre.”


Már nem azért, de én vékony sportos csini nőként nem egyszer voltam átlagos pasival is. És mindig bőven tudtak válogatni, volt aki mellettem is folyton kavart másokkal. Akikről te beszélsz, azok a csúnya pasik…


Értelmetlen lenne az egy pasi 4 nő felállás, amíg egyet dug, a többi tv-t néz?:D Nyilván több értelme van a sok pasi 1 nő felállásnak, hisz 1 nőn egyszerre 3 pasi is tud dolgozni.

2023. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azért nem olyan lehetetlen 3 nő.

Nyelv farok és 2 kéz is van.

Bár öszpontosítani nem tudnék annyi felé.

És ugye a lánynak max a szop@sra kell figyeljen hisz a másik 2 lukat csak oda kell tartani..

2023. júl. 6. 20:43
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

“Nyelv farok és 2 kéz is van.”


Ez már inkább komikusan nézne ki🤣

2023. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mi nők rivalizálunk és ezért nehéz minket egy csapatba terelni.😄
2023. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!