Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Plasztikázott nőknek jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plasztikázott nőknek jól esik, ha dicsérik a szilikon ciciket?

Figyelt kérdés
Van egy kolléganőm szilikon cicikkel. Véletlenül ilyen szexuális dolgokról beszéltünk amúgy sosem szoktunk (3 éve dolgozok ott) és megdicsértem a mellét. Láthatóan nagyon örült neki. Amúgy van csávója szóval ne parázzátok túl. Csak érdekel örülneke ennek a szilikon mellű csajok, ha dicsérik a dudikat?

2023. júl. 8. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Jól esik nekik a dicséret
Nem szeretik a dicséretet
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy vagyok vele, ha bármimet megdicsérik, örülök neki, jólesik. De a plasztikázott melleim pont nem az én érdemem, úgyhogy azért nem teljesen magamnak "könyvelem el" azt a bókot.
2023. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez engem is érdekel. Meg az is milyen lehet megfogni
2023. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Mivel nagyon szép szilikonnal a mell és ezt ok is tudjak, így dicserni sem kell
2023. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha a pasi bejön akkor örülnek, ha ronda akkor sértésnek, munkahelyi zaklatásnak veszik.

A ronda pasiknak nagyon kell ezzel vigyázni. Az egyik olyen megjegyezte a kolléganőnek hogy milyen csinos ez mini. A liba fel akart menni a HR re panaszt tenni, alig tudtuk róla lebeszélni. Közben a cigiszünetben a csoportvezető, aki jó pasi, a seggét fogdossa és a liba csak vihorászik és kelleti magát.

2023. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Volt szilikonos barátnőm, olyan természetesre csinálta a doki hogy csak a mell alatti hegekből tudtam hogy nem igazi.

Olyan fomás és feszes volt mint egy 16 évesnek, pedig elmult 40.

2023. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is szilikon cickói vannak, de nekem meg pont az jön be hogy látszik, hogy nem természetes, hogy olyan nagyok és kerekek és feszesek mint egy labda én imádom és mindig dicsérgetem is neki nyilván és látszólag ez nagyon jól esik neki😊
2023. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jól esik. Azokért a cicikért jópár áldozatot hoztak. Imádom a szilikoncicis hölgyeket, de azért nemcsak a melleket szoktam dícsérni.:))
2023. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!