Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nőhöz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nőhöz hogy viszonyultok, akinek plasztikázott mellei vannak (implantátumot is ültettek beléjük)? Elutasítanátok kizárólag emiatt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem ez az első információ, amit megtudtok róla, hanem túl vagytok vele jó pár tartalmas beszélgetésen (és azok alapján szimpatikusnak találjátok őt), mire kiderül.

A cél komoly, hosszú távú párkapcsolat lenne.



2020. júl. 10. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Kizáró ok.
A természetes melleket preferálom, ettől függetlenül nem kizáró ok.
Teljesen mindegy, ha ő ettől elégedettebb lett a testével, akkor rendben van.
Még előny is.
37 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Legalább nem nekem kell fizetni.


Amúgy hetero férfi vagyok. Naná, hogy bejön!

2020. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Jobban szeretem cirógatni az igazi melleket.
2020. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nincs ezzel gondom, de az egyeshez hasonlóan én sem szívesen fizetnék egy ilyet 🙂
2020. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Kizáró ok lenne, de nem a mellei miatt. Ismerek olyan nőket, akiknek műmellük van. Persze, ezt sosem először tudtam meg, hanem egy idő után. És egyikük személyisége sem volt nyerő. Egyszerűen az ilyen emberekből hiányzik valami plusz életvidámság vagy nem tudom mi, ami miatt eleve nem jönnek be és hiába lett nagyobb a mellük, a háttérben húzódó önbizalomhiány nyoma azért ott maradt.
2020. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!