Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is kinyalja a párját,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kinyalja a párját, amikor menzesze van?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Én párszor nyaltam már úgy. Persze, csak a csiklót.
2023. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Persze. Csak ha be van tamponosva. A cérnát hátrahúzom, csak a csiklót nyalom.

Olyankor vas íze van.

2023. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Én olyankor nem szoktam.
2023. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk nincs szex ebben a 3-4 napban.
2023. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Hihi, tényleg kicsit vas íze van, de olyankor a nyalás opció kimarad és csak dugás van.
2023. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2023. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Én nem. Exemnél bepróbálkoztam, de nem hagyta. A mostani párommal pedig olyankor csokievés a program. 😁
2023. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Ebben a pár napban általában nincs szex nálunk. De amikor mégis van, akkor viszont simán kinyalom, tampon nélkül is. Kis vértől semmi bajom nem lesz. Barátnőmnek viszont nagyon jól esik ilyenkor a nyalás, mert a behatolásra érzékeny ilyenkor a hüvelye.


Ha hanyatt fekszik és úgy nyalom, akkor elenyésző mennyiségű vér jön csak, de ez engem egyáltalán nem zavar. Ha a számra ül, akkor viszont bőségesen csurog, de ezt viszonylag ritkán csinálja ilyenkor.


De ő is ugyanúgy a szájába veszi a véres farkam miután szexeltünk. Nálunk ez nem tabu. :)

2023. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nem nem tabu a mensi. Első napon még nem volt nyalás vagy sex, de nem azért mert bármi baj lenne vele, csak nem volt rá alkalom. Más napokon viszont teljesen rendben van.


Én is alá tudom támasztani, hogy vas ízű, de végülis az mindegy. Ki mit szeret.

2023. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Alkalmi szex volt, de nem nyaltam ki.
2023. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!