Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, ti női vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti női vagy férfi urológushoz jártok?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm kért tanácsot, hogy én kihez járok, és teljesen meg volt lepődve, hogy férfi az urológusom.


Nekem valahogy levésbé kínos a helyzet, ha azonos nemű az orvos.


Vagy ez már b@zis?


2023. júl. 14. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1x voltam,ő férfi volt. B..zis? Miért lenne az? Nem megdug,megvizsgál...
2023. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát én kényelmesebben érzem magam egy szál faszban nő előtt.
2023. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2023. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem már az is fura, hogy van női utológus.
2023. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Férfiak tízezreinek életét lehetne megmenteni, ha elterjesztenénk hogy orvoshoz nem járni b*zis.
2023. júl. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ti hány éves korotoktól jártok, és milyen gyakran?
2023. júl. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Deflohelp ***** válasza:
55%
Több évtized alatt eddig két férfi urológusnál voltam, de hogy járnék, az erős túlzás.
2023. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit elmentek a válaszok más irányba. Rendszeresen járok szűrővizsgálatra, kert volt a családban beteg. Csupán arra voltam kíváncsi, hogy cikinek érzik-e a férfiak hogy más férfi vizsgálja a nemi szervét.
2023. júl. 15. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ha egy nő vizsgálja, az mennyiben más?
2023. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos a környéken 1 női volt, az kb 3 hétre adott időpontot. És mivel fájdalmas problémám volt, így amint találtam pár napra egye fickót, nem igazán érdekelt a neme.


Szóval mivel csak akkor megyek ha már nagy a baj, így elengedtem azt a kényelmet, hogy a nő szimpatikusabb lenne, és ahhoz megyek akinél van szabad időpont. Persze ha ahogy írtad szűrés célzattal járnék, akkor nőhöz járnék, mert nekem az kevésbé kényelmetlen. De b*zisnak semmiképp sem b*zis a férfi orvos, mivel orvos nem élvezet.

2023. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!