Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőm szeretné azt hogy...

A barátnőm szeretné azt hogy elmenjek urológushoz vagy ilyen jellegű orvoshoz mielőtt óvszer nélkül szeretkeznénk. Ennek van értelme? 20/F

Figyelt kérdés
Eléggé félek az ilyen jellegű kivizsgálástól, de ha van értelme elmegyek, amiket eddig olvastam róla fiatalon sok mindent nem néznek meg. Nem tudom, hogy rá nézve milyen veszélyt hordozhatok (rajta kívül senkivel nem feküdtem le, és neki is én voltam az első). Egyáltalán ha elmegyek milyen jellegű kivizsgálásra mennyek és hová?

#szex #kapcsolat #urológus #férfi vizsgálat
2016. márc. 2. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
És ő is megy nőgyógyászhoz alapos kivizsgálásra .Nőktől sokkal nagyobb esély van arra ,hogy valamit el lehessen kapni .Legfeljebb ha bőrgyógyászhoz küldene,mert külsőleg mi lehet ? Ez egy kifogás csak a barátnődtől ,nem akarja igy csinálni,nagyon jó ürügy rá .
2016. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Ha urológushoz elmész mint alap vizsgálatra akkor ott herét,fitymát,húgycső nyílásod és prosztatád is megnézhetik,kérhetik adj friss vizeletet is.


Ha oda figyeltek egymásra,hűségesek vagytok akkor nemibetegségre kicsi az esély.

2016. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Felesleges.


Ahogy korábban mondták. Urologusnál az alapvizsgálat. Here, Prosztata, Fityma, Vizelet, Ultrahang. Ha alapból nem érzel semmi fájdalmat illetve nincsennek panaszaid akkor nem kell elmenned. Urologus nem fogja ott meg állapítani, hogy van-e nemi betegséged. Persze gombád meg ilyened lehet, de azt te is látod.. Hiába adsz ott vizeletet, ott csak a gyulladást tudják megnézni, minden mást laborba kell küldeniük. Nemibeteg gondozóhoz kell ilyen esetbe elmenned, de az eredmény nem azonnal jön.

2016. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nemi betegség orális úton is történhet. Gondolom azt már csinálta neked a lány. Lett valamilyen gond? :) Meg általában a súlyosabb nemi betegségek vér útján terjednek, az meg hát.. Inkább lányoktól ered. Mert ha már nálad van vér, akkor ahhoz orvoshoz kell fordulni azonnal. Kivétel, ha a hámréteg megsérül. Szóval, az hogy van-e valamilyen nemi betegséged, ahhoz sok vizsgálat szükséges. Ez inkább olyan embernek kell ilyenekre elmenniük. Akik sok partnerrel csinálják védekezés nélkül.
2016. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Pontosan aki váltogatja a partnerét az menjen el
2016. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, felesleges ha nincs tünet és még nem voltál mással. De ugye szed majd gyógyszert a barátnőd?
2016. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze szed, és igen csinaltunk már olyat és nem volt gond valóban. És az elsőre még annyit, hogy nem olyan lány aki így próbál kibújni a szex elől vagy félne ettől anélkül. Inkabb csak azért mert biztosra akar menni.
2016. márc. 2. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme így, hogy nem voltál más nővel, csak vele. Gondolom az igazság az, hogy nem hiszi ezt el, úgy van vele, hogy lehet, hogy mégsem igaz, hogy nem volt más nő korábban.
2016. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan a jó válaszolók vannak lepontozva.
2018. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!