Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, hogyan szoktatok kezdemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan szoktatok kezdeményezni a párotoknál?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy mit mondtok, csináltok olyankor, amivel egyértelművé lehet tenni a párotoknak hogy mit akartok, és felizgatni.

2023. júl. 14. 22:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Pont ezen vesztem össze tegnap az asszonnyal. Szerinte ha ő akar szexelni akkor is nekem kéne kezdeményezni.

Igazából én sem bánnám ha néha ő kezdeményezne. Nekem az nem kezdeményezés, hogy alszom és oda dugja a fenekét mellém... 🤷‍♂️

Aztán még én milyen vagyok...🙄

2023. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pl múltkor a páromnak amikor el akart indítani egy filmet este, azt mondtam:hát jó, de pont most akartalak leszopni.

Egyből le is állította...

De alapvetően ő szokott kezdeményezni.

2023. júl. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Hozzábújok és simogatom.
2023. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy, mindig ő kezdeményez.
2023. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2023. júl. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen odabújik, kis simogatás meg romantika, odanyúl a farkamhoz, és akkor már elég egyértelmű a helyzet.
2023. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Rámászok.Megcsókolom,simogatom,elétérdelek.Vagy csak mondom neki.
2023. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
28%

Alapvetően a férfi dolga a kezdeményezés sztem, de ha nem akartam kivárni, akkor simán bekísérem a szobába...

Volt mikor már nagyon kellett, rászóltam: b@unk-vagy nem? Na az egyértelmű volt neki:)

2023. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek titeket csajok, hogy nálatok ez ilyen egyszerűen és egyértelműen megy.

Nálunk az a helyzet, hogy ha én kezdeményezek simogatással, csókkal, esetleg farok simivel, akkor megkapom hogy már megint azt akarom. Ha kimondom nyíltan, akkor végképp.

De jó olvasni hogy másoknál ez megy rendesen.

25/N

2023. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

9es

Búza a pasid, vagy mi az isten van vele?

2023. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!